Sobota, 30 Maj 2020
 
 

KONČNA LESTVICA

1 KOLPA
26
2 IHAN 25
3 ZAGORJE 22
4 LABY'S MENGO 28 21
5 RUDAR TRBOVLJE 18
6 TREBNJE 17
7 COCKTA KRESNICE 16
8 INTERBLOCK 15
9 TERMIT MORAVČE 13
10 BELA KRAJINA 13
11 SLOVAN 12
12 SVOBODA KISOVEC 12
13 IVANČNA GORICA 4
14 JEZERO MEDVODE 0*
* izstopili iz lige

STRELCI

16 Žiga Kočevar (Kolpa) 
10

Emil Ciriković (Kresnice) 

8

Jure Hudelja (Kolpa)

7
Anes Rekanović (Rudar T.)
7 Miha Capuder (Termit M.)
7 Luka Klančišar (Zagorje) 
7 Tadej Ferk (Slovan) 
2 Nejc Matečko (Termit M.)
2 Matej Florjančič (Termit M.)
2 Rok Prestor (Termit M.)
1 Blaž Urbanija (Termit M.)
1 Boštjan Peterka (Termit M.)
1 Jure Vesel(Termit M.)
1 Rok Vrankar (Termit M.)

 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes154
mod_vvisit_counterVceraj194
mod_vvisit_counterTa teden1242
mod_vvisit_counterSkupaj1088740

Trenutno online 8

POVEZAVE DO LESTVIC

   ekipa u10 

 

   LESTVICA_U13

 

   LESTVICA_U15

 

   LESTVICA_DEKLET

    

   MLADINCI

 

   LESTVICA_CLANI

 

   LESTVICA_VETERANI

SPONZORJI

  • članska ekipe in SK Igram iz Slovaške- marec 2017
  • priprave 2017 - Rovinj
  • člani - Rovinj 2017
  • kadeti in mladinci -Rovinj 2017
  • U15 - Rovinj 2017
  • U13 - Rovinj 2017
  • dekleta v Planici - priprave november 2016
  • selekcija U11 - sezona 16-17
  • selekcija U9 - sezona 16-17
  • selekcija U7 - sezona 16-17
  • U9 - po zadnjem krogu jesenskega dela 16-17 v Radomljah
  • veterani in ekipa slovenske estrade 2016
  • U13 na turnirju v Kamniku 2017
  • U15 na turnirju v Kamniku 2017
  • kadeti na trunirju v Kamniku 2017
  • članska ekipa - prvaki MNZ Ljubljana 14/15
  • 40 let kluba-tekma z Olimpijo
  • 40 let kluba-tekma z Olimpijo
  • 40 let kluba- del tribune na tekmi z Olimpijo
  • 40 let kluba- članska ekipa
  • 40 let kluba- članska ekipa l.1974 danes
SELEKCIJA U11 OPEHARJENA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 07 Januar 2018 19:01

Ekipa U11 je včeraj odigrala 7. in 8. krog zimske lige v Ljubljani, naši mladi nogometaši pa so bili nad sojenjem krepko razočarani.

Na prvi včerajšnji tekmi so se pomerili z ekipo Olimpije, ki so srečanje dobili z 1:0, vendar s pomočjo sodniške odločitve. Naša ekipa je z zaključkom Tandlerja premagala ljubljanskega vratarja, vendar je bil sodnik mnenja, da žoga ni bila preko gol črte, kljub temu, da je bila žoga več kot očitno cela v golo Olimpije.

Kljub razočaranju s prve tekme, so se naši zbrali in na drugem srečanju zasluženo premagali grosupeljsko moštvo Brinje 2 z 2:0. Strelca Žak Jerman in Nejc Ravnikar.

20171217 151511

 
<< Začetek < Prejšnja 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Naslednja > Konec >>

Stran 30 od 30
 

S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke sprejemam piškotke Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information