Petek, 12 Avg 2022

18 Maj Sajovic (Rudar Trbovlje)
15 Denis Dedić (Bela krajina)
14 Žiga Majcen (Kočevje)
13 Matija Kosmač (Zagorje)
12 Anes Rekanović (Rudar Trbovlje)
12 Žan Poglajen (Dren Vrhnika)
11 Maj Hočevar (Kočevje)
11 Davor Bokalič (Dren Vrhnika)
11 Siniša Marinović (Arne Tabor 69)
11 Matevž Mavrič (Kamnik)
11 Žiga Kogovšek (Interblock)
9 Blaž Novak (Svoboda Kisovec)
8 3 nogometaši
7 6 nogometašev
6 4 nogometaši
6 Lovro Pogačar Capuder (Termit M.)
3 Anže Novak (Termit M.)
3 Boštjan Vovk (Termit M.)
2 Nejc Matećko (Termit M.)
2 Jan Gorzeti (Termit M.)
2 Gaj Krnc (Termit M.)
2 Mark Jemec (Termit M.)
2 Žan Gorzeti (Termit M.)
1 Ambrož Vidergar (Termit M.)
1 Tijam Kladnik Termit M.)
1 Erik Urbanija (Termit M.)

tevec obiskov

KODEKS TRENERJEV PDF Natisni E-pošta
Četrtek, 23 Oktober 2014 11:42

KODEKS

TRENERJEV NK TERMIT

To?ka 1

OSNOVNO VODILO

Osnovno vodilo dela trenerjev je pravica ?lanov do razvoja njihovih individualnih sposobnosti. Nogometai to pravilo bolj ali manj razumejo kratkoro?no in ve?inoma trenutno. Trenerji pa morajo s svojim delom zagotavljati to pravico dolgoro?no, ob upotevanju vseh pravic posameznika, ki so neposredno ali posredno soudeleeni v razvoju nogometa in kluba nasploh.

To?ka 2

TRENERJEVE OSNOVNE DOLNOSTI

1.) Trener mora spotovati enakost ?lanov ne glede na raso, spol, starost, vero, telesno sposobnost, videz in druge osebne okoli?ine. Razlikovanje je nedopustno.

2.) Trener mora zagotoviti vadbo svojim varovancem glede na sposobnost, starost in zrelost, pri najmlajih pa poleg vsega e upotevati sposobnost otrok glede na bioloki razvoj.

3.) Trener v procesu treniranja skrbi tudi za zdravje in dobro po?utje ?lana.

4.) Trener se mora izogibati situacijam, ki lahko privedejo do dejanskega ali navideznega konflikta med njim in igralcem, ali med igralci samimi.

5.) Trener bo spodbujal vse ?lane, tako na treningih kot na tekmovanjih.

6.) Trener ne bo ruil ugleda in avtoritete drugega trenerja pred stari ?lanov ali samimi ?lani, temve? se bo z morebitnim nestrinjanjem z njim pogovoril osebno ali preko Upravnega odbora.

7.) Trener ne bo zlorabljal svoje avtoritete za izvajanje nasilja nad mladoletnimi, tako fizi?nega kot psihi?nega. Poskusil bo prepre?iti eventualno nasilje, ki ga lahko povzro?ijo drugi, ali pa obvestiti UO o takih dogodkih.

8.) Trener bo spodbujal ?lane k zdravemu portnemu na?inu ivljenja, brez uporabe prepovedanih substanc za doseganje rezultata.

9.) Zavzemal se bo, da bodo tekmovanja potekala po veljavnih pravilih in bo skrbel za izvedbo potene tekme. Spotoval bo odlo?itve sodnika.

10.) Trener je dolan upotevati enaka merila, kot jih zahteva od drugih.

11.) Trener ne bo s svojim zaupanjem v ?asu tekmovanja in treningov usmerjal v druge klube ali trenerjem.

12.) Trener ne sme zlorabljati informacij, ki so osebne narave in so mu bile zaupane s strani ?lanov, starev ali drugega trenerja. Miljeni so razna zdravstvena stanja, socialni statusi posameznika in podobno. S temi podatki bo ravnal skrbno in jih ne bo prenaal brez soglasja predsednika kluba.

13.) Trener se obvezno udeleuje vseh tekem ali treningov svoje selekcije v okviru NZS in MNZ. V primeru svoje odsotnosti se mora dogovoriti z drugim trenerjem, vendar v vednosti predsednika ali uprave kluba.

14.) V kolikor trener NK Termit Morav?e opravlja e druga dela v drugem portnem drutvu, je dolan o tem obvestiti UO in predsednika kluba.

15.) Trener bo sodeloval z upravo kluba, tako s svojimi predlogi kot pripombami in se bo zavzemal za e ve?ji razvoj nogometnega kluba Termit Morav?e.

Kodeks pri?ne z veljavo dne 1.10.2014 NK Termit Morav?e

Zadnjič posodobil Četrtek, 23 Oktober 2014 11:48

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..