mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1181176

Trenutno online 4

ČLANI S PORAZOM IZ KISOVCA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 27 Avgust 2017 11:54

Članske ekipa je prvi krog tekmovanja odigrala na gostovanju, včeraj v Kisovcu, kjer se je pomerila z tamkajšnjo domačo ekipo NK Svoboda Kisovec. Tekma je pripadla gostiteljem z 3:2. Celotna tekma pa je bila podkrepljena z veliko nervoze, za kar je deloma poskrbela tudi sodniška trojica.

P8260082

Napeto do zadnje minute

Kisovčani so našega vratarja presenetili že v 2.minuti, s prodorom napadalca mimo naših branilcev, ki je napad zaključil za vodstvo 1:0. Drugi hladni tuš za naše moštvo je padel v 38.minuti, ko se je stranski sodnik odločil, da pokaže na belo točko ob domnevni igri našega branilca z roko znotraj kazenskega prostora, nasprotnik pa je bil z 11.metrov uspešen za vodstvo z 2:0.

P8260053

V drugem polčasu nekoliko bolj učinkovita igra naših nogometašev in obetala se je že točka za neodločen rezultat. V 52. minuti tekme je Jerman Robert zadel za znižanje prednosti na 2:1, v sodnikovem podaljšku, v 92.minuti pa še zadetek Vesela Jureta za 2:2. Točka je bila že na dosegu, na žalost pa so naši igralci tudi v izdihljaju tekme pustili preveč prostora nasprotniku, ki je v 93.minuti postavil končni izid tekme na 3:2.