mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1181170

Trenutno online 6

KADETI IN MLADINCI BREZ TOČKE PO 1.KROGU PDF Natisni E-pošta
Torek, 29 Avgust 2017 20:25

Moravški kadeti in mladinci so danes za 1.krog prvenstva gostili nasprotnika NK Dolomiti – Dobrova, slednji pa so bili na obeh srečanjih uspešnejši. Kadeti so tekmo izgubili z 1:6, mladinci pa so bili poraženi z končnim izidom 4:5.

P8290159

Kadeti se niso najbolje znašli

P8290208

mladincem zmanjkalo malo več zbranosti

Naša ekipa kadetov je tekmo pričela zelo ofenzivno in lahko trdimo da so bili v prvih 30. minutah podjetnejši v igri. Že v uvodnih minutah nekaj lepih prodorov Lukatija in šansa tudi za Lešnjaka, ter v 13.minuti močan strel Pera z 20.metrov, vedno pa je žoga končala pri vratarju ali za nekaj centimetrov mimo gola z igrišča.Vse do 27. minute ja bila igra naših boljša od nasprotnika, ki pa je po srelu z 18.metrov prišel do vodstva z 0:1. Igra se je počasi obrnila na našo polovico in kmalu se je še drugič zatresla mreža našega vratarja Ravnikarja. V 37.minuti je gostujoči napadalec ob boku našega branilca prišel do strela z 16.metrov, ki je premagal našega vratarja za vodstvo Dolomitov z dvema goloma prednosti.

P8290165

Ravnikar tokrat ni bil kos strelom nasprotnika

Tudi v 2.polčasu igra naših nikakor ni stekla in že v 44.minuti je padel še tretji zadetek v mrežo naše ekipe. Pritisk nasprotnika se je le še stopnjeval, kar je krepko načelo zbranost naših nogometašev. Gostje so bili še dvakrat uspešni in vodstvo zvišali že na 0:5, ko se je končno zatresla tudi mreža gostujočega vratarja, v 63.minuti po strelu Lešnjaka. Kočni rezultat pa je z šestim zadetkom postavil nasprotnik, v 71.minuti na 1:6.

P8290201

Kerč odprl tekmo in 3 minute zatem zadel za 1:0

Precej boljšo igro so prikazali naši mladinci, ki pa so tekmo izgubili tudi z veliko smole. Povedli so naši že v 3. minuti po globinski podaji proti Peceliju, ki je prodrl v kazenski prostor in podal desno do Kerča, ta pa je napad uspešno zaključil z 12.metrov za 1:0. V nadaljevanju tekme kar nekaj lepih predložkov pred nasprotnikova vrata, kjer je imel nekaj lepih skokov Kerč, strel Lipovca z desnega roba kazenskega prostora – golman brani in še nekaj lepih akcij se je zvrstilo vse do 20.minute, ko so gostje po strelu z 8.metrov zatresli prečko, od koder se je žoga odbila tik izza gol črte in prišli do izenačujočega zadetka. Le minuto zatem nezbranost v naši obrambi in bili smo že pri vodstvu gostov z 1:2. Kmalu po prejetem zadetku visoka podaja proti gostujočem kazenskem prostoru in zadetek Pecelija za 2:2. Minuto pred koncem polčasa, pa se je v gneči pred nasprotnikovimi vrati najbolje znašel Urbanija K., ki je naše moštvo popeljal v vodstvo z 3:2.

P8290251

Peceli izenačil na 2:2

V drugem polčasu pa so tekmo počasi dobivali gostje, vendar z veliko pomoči naših nogometašev. Najprej so gostje v 58. minuti zadeli za izenačenje na 3:3, nato pa je sledil avtogol našega branilca Škarje v 60.minuti ter nesporazum med Vidergarjem in našim vratarjem Bibičem v 74.minuti za drugi avtogol ta vodstvo gostujoče ekipe z 3:5. Naša ekipa se je borila do zadnje minute in dobesedno okupirala polovico nasprotnika, da bi popravila napake, trenutni rezultat pa se je spremenil le še enkrat. V zadnjih sekundah tekme prodor Kerča v kazenski prostor, nad njim prekršek in dosojena 11 metrovka. Z bele točke je bil uspešen Vrankar, ki je z zadetkom postavil končni rezultat tekme na 4:5.