mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 8

LJUBLJANSKI HERMES BREZ MOŽNOSTI PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Sobota, 14 Oktober 2017 20:04

Starejši dečki so v okrnjeni postavi in s pomočjo igralcev iz U13, danes prikazali izjemno igro in za 8.krog tekmovanja brez večjih težav premagali vrstnike ekipe Ljubljana Hermes z končnim izidom 3:0. Za vse zadetke v mrežo gostov, je seveda ob pomoči soigralcev, poskrbel Nik Kovačič.

PA140996

Z "hat trick-om" Kovačiča do zmage

Z današnjo tekmo, so naši nogometaši dokazali, da velikost ni tako pomembna, če tekmo igraš disciplinirano in odločno. Gostujoča ekipa je bila definitivno v fizični prednosti, ki pa so jo naši nogometaši povsem izničili. Prvi strel proti okviru vrat so sprožili naši že v 2.minuti po strelu Urbanije, gostujoči vratar izbije, do odbite Dolgan na robu kazenskega prostora, močan udarec pa je žogo poslal mimo vratnice z igrišča. Igra je več potekala na polovici nasprotnika, slednji pa so do svojih strelov prihajali le z razdalje, ki pa so se končali izven igralne površine ali pa v rokah našega vratarja. V 22.minuti je padla prva sprememba rezultata, po slabem posredovanju gostujočega vratarja, slednjega napako je izkoristil Kovačič in zadel za vodstvo z 1:0.

PA140904

Izi borbeno v zadnji liniji

Ni se še poleglo veselje v ekipi in na tribunah, ko je ža v naslednjem napadu, v 23.minuti, Kovačič še drugič poslal žogo za hrbet ljubljanskega vratarja. V 29.minuti priložnost gostov po udarcu iz kota, nasprotnik do strela z 9.metrov, izkazal pa se je naš vratar Drganc. V 30.minuti še močan strel Osolnika, vendar mimo gola. Tudi v drugem polčasu boljši naši, gostje pa so imeli nekaj več obetavnih akcij, vendar so ostali nerealizirani. Končni rezultat tekme je padel v 55.minuti, še tretjič Nik Kovačič za 3:0.

Izjemna igra naših, tako na sredini kot tudi v obrambi, kjer niso puščali prostora nasprotniku, da bi se lahko bolj razigral.