mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj985695

Trenutno online 6

1.POLČAS NAŠIM, DRUGI GOSTOM PDF Natisni E-pošta
Sobota, 14 Oktober 2017 20:53

Članska ekipa je danes 8.krog tekmovanja odigrala proti moštvu ljubljanskega Interblocka. Na moravškem nogometnem igrišču, so po vodstvo po prvih 45.minutah, naši na koncu tekmo izgubili z končnim izidom 1:3.

PA141074

Po prejetem zadetku, gostje pritisnili v naš kazenski prostor

Prvih 15 minut tekme so igro spremljali med obema kazenskima prostoroma, brez kakšne vidnejše akcije na obeh straneh. Nato pa se je igra pričela odpirati in v 17.minuti že prva priložnost nasprotnika s prodorom po levem krilu in predložkom pred naš gol, kjer je ljubljanski napadalec prišel do srela z 10.metrov, naš vratar pa je bil na pravem mestu. Dve minuti kasneje prosti strel v korist naših s sredine igrišča v kazenski prostor nasprotnika, Zalaznik levo od gostujočih vrat, strel z oddaljenosti 11,metrov, vratar brani. V 29.minuti prekršek nad našim igralcem na desnem krilu, naši s prostega strela pred gostujoča vrata, tokrat Zalaznik natančen, ki z glavo pošlje žogo v prazen gol Interblocka za 1:0.

PA141066

PA141067PA141068

PA141069

Po prejetem zadetku, so gostje kazali že kar nekaj nervoze, saj takega razpleta nikakor niso pričakovali in so na vse načine poskušali priti do izenačujočega zadetka, kar jim v prvi polovici tekme ni prav dobro uspevalo. Naša obramba je prednost do polčasa obranila, oziroma vse do 54.minute, ko je padel zadetek v naša vrata za 1:1. Nič ni bilo še izgubljeno, tako da se je igra znova preselila med oba kazenska prostora, vendar z precej več ofenzive gostujoče ekipe.

PA141208

Premagan za izenačenje

V 74.minuti kontra gostov po krilu in strel z leve ter drugič premagan naš vratar za vodstvo gostov z 1:2.  Sledila je akcija nasprotnika, kjer se je izkazal naš vratar, saj je najprej odbil strel z 8.metrov ter nato obranil še strel po odbiti žogi z 5.metrov. Dve minuti pred koncem znova hiter kontra napad Interblocka, ki so brez težav prodrli v desni del našega kazenskega prostora, od koder je nasprotnik žogo poslal proti oddaljenejši vratnici do povsem nezaščitenega ljubljanskega napadalca, ki je poskrbel za končni rezultat 1:3.

PA141249

Brez poškodb tudi tokrat ni šlo

Igra v 1.polčasu je bila z naše strani dobra, ki je verjetno presenetila tudi nasprotnika iz Ljubljane. V drugem delu tekme pa so gostje zaigrali povsem drugače in lepo izkoriščali naše napake, kar je posledično pripeljalo do prej omenjenega razpleta današnjega srečanja.