mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972026

Trenutno online 4

PRAVNIKI PORAŽENI NA MORAVŠKI ZELENICI PDF Natisni E-pošta
Sobota, 21 Oktober 2017 08:52

Moravški veterani so včeraj gostili ljubljansko ekipo pravnikov, FC Ljubljana Lawyers, za 8.krog veteranske lige. Gostujoča ekipa je klonila predvsem v 1.polčasu, ko so naši nogometaši kar 4x zatresli mrežo ljubljanskega vratarja.

PA201552

Rok na pravem mestu ob podaji Bizilja za zvišanje vodstva na 3:0

V prvih dveh minutah so naši vodili že z 2:0, obakrat uspešen Urankar Dejan. Le dvajset minut kasneje prodor Bizilj Mateja po desnem krilu ob boku nasprotnika do, praktično, kot linije in podaja proti oddaljenejši vratnici, kjer se je v pravem času znašel Cerar Rok in žogo pospravil v gol za 3:0. Pet minut pred koncem polčasa še lep zaključek Primožič Davida za vodstvo s štirimi goli prednosti. V 2.polčasu bolj izenačena igra in kar nekaj lepih situacij s strani obeh ekip, uspešni pa so bili le gostje, ki so malo pred koncem tekme prišli do zadetka za končni rezultat 4:1 v korist našega moštva.