mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj985699

Trenutno online 6

ZMAGA ZA UVOD V SPOMLADANSKI DEL SEZONE PDF Natisni E-pošta
Sobota, 24 Marec 2018 22:08

Članska ekipa je odigrala prvo srečanje spomladanskega dela sezone, 13. kroga Regionalne Lj. Lige, proti gostiteljem ND Črnuče in slednje zasluženo premagala z končnim rezultatom 1:4 (1:1). Tekma je bila odigrana v Ljubljani, točneje na igrišču Interblocka.

P3240407

Točke za zmago zasluženo naši ekipi

Po uvodnih, dokaj izenačenih minutah igre, na trenutke celo z obetavnejšimi akcijami nasprotnika, so v nadaljevanju tekme nadzor nad igro vse bolj prevzemali naši nogometaši.. V 5.minuti priložnost gostiteljev iz Črnuč po udarcu iz kota na oddaljenejšo vratnico in od tam iz gneče proti golu, kjer je lepo posredoval naš vratar. V 14 minuti prekršek našega branilca na robu kazenskega prostora in natančen strel nasprotnika z 17.metrov preko postavljene obrambe, naš vratar na pravem mestu. V 20. minuti nevarno tudi na črnuški strani in sicer po močnem strelu Matečka z 25.metrov v vratarjev desni zgornji kot nasprotnikovega gola, strel pa je bil obranjen. Tri minute kasneje Urbanija iz kota na oddaljenejšo vratnico, Kosmač najvišji v skoku, žoga z osmih metrov tik nad prečko izven igrišča.

P3240434

Odločno do zadnje minute

V 31.minuti prva sprememba rezultata. Prekršek našega branilca na robu kazenskega prostora, lep udarec iz prostega strela mimo postavljenega živega zidu in tik ob vratnici v mrežo našega vratarja Bibiča za vodstvo Črnuč z 1:0. Le dve minuti kasneje prosti strel v korist naše ekipe z desnega krila 35 metrov od gola. Lep udarec Zorka pred črnuški gol, kjer je bil znova blizu Kosmač, tik pred njim pa je posredoval nasprotnikov branilec in z avtogolom poskrbel za izenačenje na 1:1.

P3240453

Nekaj nevarnih trenutkov tudi za našega vratarja

Takoj po pričetku 2.polčasa, so naši pričeli z precej bolj ofenzivno igro, nekaj minut pa je pripadlo tudi nogometašem Črnuč. V 49. minuti hiter prodor Prestorja z desnega boka v kazenski prostor, ramo ob rami z nasprotnikovim branilcem, slednji pa ga je nepravilno ustavil in dosojena 11 metrovka. Z bele točke natančen Matečko za vodstvo z 1:2. Tri minute kasneje hiter napad Mala, ki je prodrl vse do 10. metrov od gostiteljevih vrat, vendar se je odločil za podajo levo proti Prestorju, žoga pa je bila prestrežena. Od 60. pa nekje do 65. minute so pobudo igre prevzeli črnuški igralci, vendar se je vse zaključevalo pri naši obrambni liniji ali s posredovanjem našega vratarja.

P3240372

Enkrat z 11.metrov in dugič po podaji Urbanije

V 73. minuti podaljšana podaja naše vezne linije proti Prestorju, ki je prišel do strela z 14.metrov, vendar mimo vratnice. Dve minuti kasneje znova Prestor hiter prodor do roba kazenskega prostora, podaja desno proti Vidergarju, slednji z 13.metrov mimo gola. Le minuto kasneje podobna akcija, Prestor z roba kazenskega prostora desno do Vidergarja, slednji podaljša pot žoge proti Urbaniji, ki z 12. metrov zadane za zvišanje rezultata na 1:3. V 79 minuti pa je stekla izjemna akcija za končni rezultat tekme. Naš bočni branilec po desnem krilu proti sredini, prenos žoge na levo krilo do Urbanije, slednji poda desno proti Matečku, ki je z 10. metrov brez težav premagal črnuškega vratarja za končni izid 1:4. Bravo celotna ekipe.