mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003161

Trenutno online 9

ŠANS VELIKO, REZULTAT GOSTOM PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 22 April 2018 07:02

Selekcija U13 je v gostila nasprotnika NK Brinje-Grosuplje, s katerimi je na moravškem nogometnem igrišču odigrala 16.krog tekmovanja MNZ. Naša ekipa je nanizala kar nekaj lepih akcij in šans, kljub temu pa so slavili gostje z 0:2.

foto : B.B.

P4200965

Do 10 minut pred koncem igra zelo izenačena

Prva priložnost naše ekipe se je ponudila že v prvi minuti tekme, ko je Urbanija z 10.metrov žogo poslal tik ob vratnici mimo gola. Le sedem minut kasneje znova Urbanija, tokrat mu je pot prekrižal gostujoči vratar 7 metrov od gola. V 10. minuti je Bulić z 9.metrov nastreljal gostujočega branilca, sledila je kontra in strel z 12.metrov proti našim vratom, izjemno pa se je izkazal naš vratar Rus. V 24.minuti prva sprememba rezultata. Strel gostujoče ekipe z 13.metrov, naš vratar v pravo stran proti žogi, slednja zadane enega od igralcev in spremeni smer v čisto nasprotno stran za zadetek nasprotnika za 0:1. V 27.minuti prodor Gorte v kazenski prostor, preigravanje vratarja Brinj, slednji mu je z posredovanjem tik pred nogami prekinil akcijo za zadetek.

P4200944

Naš vratar je imel nekaj izjemnih posredovanj

Takoj po začetku polčasa podobna situacija Urbanije , tokrat pa je s strelom z roba kazenskega prostora, žogo poslal mimo oddaljenejše vratnice z igrišča. V 38.minuti podaja Urbanije z desnega krila pred gol, Volf z 8.metrov mimo gola. Sledil je pritisk gostov in kar nekaj odličnih obramb našega vratarja. V 53. minuti pa je bil Rus, kljub dobremu branjenju, še drugič premagan za končni rezultat 0:2. Naši so do 45 minute tekme res izjemno borili, potem pa je igro prevzemal nasprotnik in posledično prišel z zmago do novih točk na lestvici.