mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 5

DEKLETA GOSTILA NASPROTNICE IZ ŠKOFJE LOKE PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Nedelja, 22 April 2018 17:06

Naša ekipa dekleta je danes odigrala 12.krog ženske lige Pro-Tom proti ŽNK Ločan iz Škofje Loke. Slavile so nasprotnice z 3:5, naša dekleta pa so prikazale borbeno igro kljub omenjenem porazu.

P4220210

Dekleta skoraj v polni zasedbi

Sama igra skozi celoten igralni čas je tekla zelo izenačeno, Kljub večjemu številu zadetkov v mrežo naše ekipe, poraza ne moremo pripisati slabi igri naših deklet, oziroma da so gostje prikazale toliko boljšo igro. Vse tir zadetke za naše moštvo je prispevala Nina Mele, slednja pa se je pred kratkim pridružila našim dekletom.

P4220424

Naša kapetanka odločno v obrambi, pa vendar...

Predvsem prvi polčas je potekal zelo obetavno za naše moštvo. V prvi polovici tekme smo bili priča štirim zadetkom Gostje so povedle v 10.minuti po strelu z 8.metrov od naših vrat, devet minut kasneje pa je Melejeva izenačila in le minuto zatem zadela še za vodstvo naših z 2:1. V 26. minuti pa so nasprotnice s strelom z razdalje presenetile našo vratarko za izenačenje na 2:2.

P4220238

Nina poskrbela za tri zadetke v mrežo nasprotnic

Tudi 2.polčas sta ekipi prikazali dokaj izenačeno igro, vendar so nasprotnice bile še trikrat uspešne. V 37.minuti napaka naše vratarke in zadetek ločank za vodstvo z 2:3. Pet minut kasneje je Rožičeva z 10.metrov stresla vratnico gostujoče vratarke, sledil je hiter kontra napad in zvišanje prednosti na 2:4. Le minuto zatem še peti zadetek v mrežo naše vratarke. Končni izid srečanja pa je z zadetkom za 3:5 postavila Nina Mele v 69. minuti srečanja. Kar se igre tiče, bi si naša dekleta zaslužila vsaj točko.