mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1087779

Trenutno online 4

VETERANI BREZ PRAVE IGRE PDF Natisni E-pošta
Torek, 24 April 2018 18:47

Veteranska ekipa je danes odigrala zaostali krog proti nasprotnikom NK Dnevnik. Slednji so minuli petek morali priznati premoč naših, tokrat pa so bili uspešnejši z končnim rezultatom 1:3. Povedli so naši nogometaši po zadetku Orehek Bojana, kmalu pa je sledil izenačujoč zadetek ter malo pred koncem polčasa še strel za vodstvo gostov z 1:2. Naša ekipa je danes nastopila v oslabljeni postavi, kar je v drugem polčasu botrovalo tudi za tretji zadetek v mrežo našega vratarja in zmago Dnevnika z 1:3. Še nekaj fotk….