mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003133

Trenutno online 6

MESTO VIŠJE NA LESTVICI PDF Natisni E-pošta
Petek, 27 April 2018 20:55

Članska ekipa je danes na domačem igrišču odigrala zaostali 12.krog tekmovanja proti gostujoči ekipi NK Svoboda Kisovec. Po dokaj izenačeni igri, z nevarnimi kontrami nasprotnika in priložnostmi našega moštva, je na koncu rezultat tekme 2:0 pripadel naši ekipi.

P4270681

Odločno do novih točk na lestvici

Vratar naše ekipe Bibič je bil danes trn v peti nasprotnika, ki so že po 20. sekundah prišli do izjemne šanse, vendar je zadetek preprečil naš branilec vrat. Sledil je pritisk naše ekipe. V 5.minuti hiter prodor Jermana od sredine in podaja levo do Janžiča, strel slednjega z 16.metrov, mimo bližje vratnice. Minuto kasneje gostje do strela z 14.metrov na bližjo vratnico, odlično posredovanje našega vratarja. Pet minut kasneje znova nevarna akcija nasprotnika, strel z 8.metrov, še enkrat moravški vratar na pravem mestu.

P4270882

Tadej je kar nekajkrat preprečil nasprotniku,

da bi vplival na rezultat

Gostje so na vse načine poskušali priti do vodilnega zadetka in v 25. minuti bili blizu po strelu z desne na bližjo vratnico, odbijanje našega vratarja proti oddaljenejši vratnici in izbijanje Šimenca izven kazenskega prostora. Deset minut kasneje Capuder praktično s kot linije pred nasprotnikov gol, Jerman z udarcem glave s štirih metrov tik nad prečko izven igrišča. Polčas se je končal brez zadetkov.

P4270611

Florjan z šansami , vendar brez uspešnega zaključka

Tudi v 2.polčasu so gostje vršili kar nekaj pritiska proti našemu kazenskemu prostoru in so nekajkrat dobro zaposlili našo zadnjo linijo ter vratarja. Predvsem s hitrimi kontra napadi. Prav tako nekaj lepo izpeljanih akcij naše ekipe. V 51.minuti je Janžič prišel do strela z roba kazenskega prostora, nastreljal pa je branilca. Štiri minute kasneje se je prvič zatresla mreža gola in sicer našega vratarja, strelec iz Kisovca pa je bil po prejetem predložku v prepovedanem položaju. V 71. minuti naši zvedejo prosti strel s sredine, visoko preko vseh igralcev, gostujoči vratar odbije, do odbite Mal, ki žogo z 8.metrov pošlje proti golu, vratar Kisovca brani.

P4270762

Miloš z nekaj lepimi centri s krila pred gol gostujočih

V 74. minuti pa je padla prva sprememba rezultata. Predložek pred nasprotnikova vrata, Jerman najvišji v skoku in udarec z 6.metrov za vodstvo z 1:0. Ni se še poleglo navdušenje na tribunah in znotraj naše ekipe, devet minut kasneje še drugič žoga v mreži gostujočega vratarja po strelu Matečka z 14.metrov. Minuto kasneje priložnost Mala, ki se je znašel sam pred vratarjem Kisovca, slednjega že premagal, žogo pa je poslal mimo praznega gola. Tri minute pred koncem izjemen strel nasprotnika z desnega krila, odlično pa se je z izbijanjem preko prečke izkazal naš vratar. Rezultat se ni več spremenil, točke za zmago pa so pripadle našemu moštvu.