mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003168

Trenutno online 6

TOČKA ZA STAREJŠE DEČKE PDF Natisni E-pošta
Sobota, 05 Maj 2018 21:11

Selekcija U15 je gostila vrstnike iz Kamnika, s katerimi je odigrala 16.krog tekmovanja MNZ Ljubljana. V prvem polčasu je prevladovala naša ekipa, v drugem pa je igra pripadla nasprotniku. Tekma je bila odigrana z neodločenim izidom 1:1.

P5051073

Gostje postavili končni rezultat v 58.minuti

Tekmo so naši pričeli več kot odlično in kmalu tudi nanizali kar lepo število strelov proti vratom Kamničanov. Avbelj s prostega strela preko zidu mimo 2,vratnice, obranjen strel Igreca z 12.metrov, Osolnik, Ajdič in Levačić z razdalje in še bi lahko naštevali. Naš vratar v prvi polovici praktično ni imel dela, kljub temu pa se je polčas končal brez zadetkov.

P5050908

Ožbej bi lahko z malo športne sreče vplival na rezultat

V drugem polčasu pa je igro prevzela gostujoča ekipa, kljub temu pa se je prva zatresla mreža kamniške ekipe. V 49.minuti prekršek nad Kovačičem v napadu in prosti strel z 25.metrov v korist naše ekipe. Natančen Avbelj, ki je kljub postavljeni obrambi gostov, žogo poslal mimo slednjih ob ratnici v gol za vodstvo z 1:0. V 58. minuti podobna situacija, vendar na nasprotni strani in nekoliko bližje našemu golu. Gostje s prostega strela z roba kazenskega prostora, mimo postavljenega živega zidu in zadetek za izenačenje na 1:1, kar je bil na koncu tudi rezultat tekme.