mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003142

Trenutno online 8

KADETI BREZ TOČK V 16.KROGU PDF Natisni E-pošta
Sobota, 05 Maj 2018 22:09

Ekipa kadetov je na domačem terenu danes odigrala 16.krog prvenstva proti nasprotnikom ND Črnuče, ki so naše nogometaše premagali z končnim rezultatom 2:4. Tekma se je pričela obetavno z vodstvom naše ekipe, po zadnjem sodnikovem pisku pa so slavili gostujoči igralci.

P5051099

Moravški vratar z nekaj lepimi obrambami

Prvih deset minut smo spremljali zelo izenačeno igro na obeh igralnih polovicah, potem pa je stekla akcija našega moštva, ki je prvič na srečanju vplivala na rezultat. Dvojna podaja Pera in Kovačiča na levem krilu, prodor Kovačiča po krilu do kazenskega prostora in strel proti golu Črnuč, vratar odbije, do odbite Per in zadetek ob oddaljenejši vratnici za 1:0. Po prejetem zadetku, pa so se pričele vrstiti akcije gostujoče ekipe in kar nekajkrat je izjemno posredoval naš vratar Bibič. Slednji pa je klonil v 16.minuti, ko je nasprotnik s hitrim napadom po desnem krilu izigral našo obrambo in prišel do strela z 10.metrov za izenačenje na 1:1. Štirinajst minut kasneje znova isti gostujoči napadalec po desnem krilu in znova brez težav mimo naših branilcev do strela za vodstvo z 1:2.

P5051299

Maks v svojih prodorih kar nekajkrat ustavljen s prekrški

Tudi v 2.polčaso bolj podjetni gostujoči igralci, ki so v 46.minuti prednost zvišali na 1:3 po izvajanju iz kota, naš vratar izbija, do odbite črnuški napadalec ki žogo pošlje proti nasprotni vratnici do soigralca, sledi povratna podaja s kot linije na 11 metrov od naši vrat in zadetek v mrežo našega vratarja. Obetal se je preobrat tekme v 55.minuti po prodoru Goriška po levem krilu, predložek proti oddaljenejši vratnici in strel Rotarja z 7.metrov za 2:3. Veselje in upanje naše ekipe pa se je podrlo v 68.minuti, ko so gostje postavili končni rezultat na 2:4.