mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972040

Trenutno online 9

NA DOMAČEM IGRIŠČU TOČKE NASPROTNIKU PDF Natisni E-pošta
Sreda, 17 April 2019 18:18

Starejši dečki so se na domači travnati nogometni površini, danes pomerili z vrstniki iz Podzemja, NK Kolpa, s katerimi so odigrali 14.krog tekmovanja. V prvem polčasu dokaj enakovredna igra, v drugem pa nekoliko boljša s strani gostujočega moštva, ki je tekmo dobilo z končnim izidom 2:3.

P4174699

Kar nekaj nevarnih trenutkov v našem kazenskem prostoru

Do izjemne priložnosti za zadetek so naši nogometaši prišli že v prvi minuti srečanja, po prodoru Urbanije na desnem krilu in povratni podaji do Dolgana, ki je z 12.metrov zatresel vratnico gostujočega vratarja. Po kar nekaj lepih priložnostih naših, ki bi lahko vplivale tudi na rezultat, se je v 15. minuti končno zatresla mreža Kolpe. Prekršek na levem krilu in prosti strel v korist naše ekipe, z 30.metrov Dolgan predložek v kazenski prostor, Lešnjak z 9.metrov v gol za 1:0. V 26. minuti še druga sprememba rezultata, tokrat v korist nasprotnika, prav tako iz prostega strela, z udarcem, ki je žogo poslal mimo našega zidu in kljub posredovanju Jemca v gol za 1:1.

P4174683

Ema je presenetila nasprotnika v 63.minuti srečanja

V drugem polčasu nekoliko bolj učinkoviti gostje, ki so v 41.minuti prešli v vodstvo. Izgubljena žoga na sredini igrišča, nasprotnik z hitro kontro sam proti našemu vratarju, ki je bil že krepko iz svojih vrat, lobanje preko njega v prazen gol naše ekipe za vodstvo z 1:2. V 58.minuti znova zadetek v domačo mrežo, po prodoru gostujočega igralca po desnem klrilu v osrčje našega kazenskega prostora in strel za trenutno vodstvo z 1:3. V 63. minuti pa je Ema Bizilj še odprla kanček upanja, po lepo poslani visoki žogi z 18.metrov tik pod prečko nasprotnikovih vrat za 2:3. Naši so še poskušali , vendar slednjim vsaj do izenačenja, ni uspelo priti.