mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj950861

Trenutno online 11

SUVERENA ZMAGA MORAVŠKE U13 PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 21 April 2019 17:49

Ekipa mlajših dečkov je včeraj na domačem igrišču odigrala 16.krog tekmovanja proti vrstnikom iz nogometnega kluba Zagorje. Gostje so nastopili številčno krepko močnejši, vendar se naši nogometaši niso pustili presenetiti. Priložnosti so se vrstile na obeh straneh, rezultatsko pa so bili na koncu z 3:1 uspešnejši naši nogometaši.

P4200213

Obramba naše ekipe, kljub zadetku, zelo učinkovita

Naša ekipa je močno pritisnila na nasprotnika že od prve minute dalje. Po močnem strelu , Jermana se je v 4. minuti že zatresla prečka gostujočega vratarja, dve minuti kasneje pa je Urankar po dobljeni odbiti žogi, nastreljal gostujočega branilca, ki je preprečil zadetek za vodstvo naše ekipe. V 14.minuti naši izvedejo avt z metom na desno krilo, od tam podaja na rob kazenskega prostora in prodor Gregoriča ob branilcu do neposredne bližine ter strel za vodstvo z 1:0. Le 3 minute kasneje podaja Gorte v prostor proti Gregoriču, slednji žogo z nekaj metrov pošlje mimo gola. Sledilo je nekaj nevarnih napadov gostov, med katerimi se je v pičlih dveh minutah naš vratar Peterka trikrat izjemno izkazal. Kljub dobremu branjenju našega vratarja, je moral slednji v 25. minuti po žogo tudi v svojo mrežo, po strelu z desne na 2.vratnico, za izenačenje na 1:1.

P4200252

Peterka nekajkrat izjemno

V 3, minuti drugega polčasa lep center Tandlerja pred gol, Gorta najvišji v skoku 5 metrov od gola, posredovanje gostujočega vratarja pa je bilo neuspešno in žoga še drugič v mreži Zagorja za 2:1.  V 43. minuti nova sprememba rezultata, tokrat po močnem strelu Tandlerja po tleh, skozi vso obrambo in mimo vratarja v gol za 3:1. V 55. minuti prodor Gregoriča z leve v kazenski prostor, strel na bližjo vratnico z 7.metrov, praktično s kot linije, vratar brani. Dve minuti pred koncem še priložnost za goste, ki so s hitro kontro prišli do strela z 8. metrov, znova uspešen naš vratar.