mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972049

Trenutno online 10

OKRNJENA U15 DO TREH TOČK PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 21 April 2019 18:21

Selekcija U15 se je na moravški zelenici pomerila z vrstniki iz Ihana, za 16.krog prvenstva MNZ Ljubljana. Predvsem v 1. polčasu je bila boljša igra naše ekipe, ki je imela v drugem nekaj minut nezbranosti, kljub temu pa je vse skupaj zadostovalo, da so vrstnike iz Ihana premagali z 3:0.

P4200335

Miha z mnogimi šansami, dvema zadetkoma in

lepo podajo za končni rezultat

Da bo treba biti bolj pozoren na našo napadalno linijo, so naši igralci dali nasprotniku vedeti že v 5. minuti srečanja, ko je Lešnjak s hitro kontro od sredine preigral obrambo in nato še vratarja ter se znašel sam pred praznim golom in z 8. metrov poskrbel za vodstvo z 1:0. Štiri minute kasneje naši izvajajo kot, do odbite Dolgan, njegov strel pa zatrese le prečko vrat Ihana. V 27. minuti Cimperman po krilu, predložek pred gol, Urbanija z 12. metrov mimo gola. V 48.minuti priložnost za goste, ki ob obrambi prodrejo v kazenski prostor, naš vratar krepko iz gola in je bil že premagan, ko gostujočemu napadalcu Cimperman izbije žogo tik pred njim  z igrišča. V 54. minuti Bulić povratna podaja proti Peterki, slednji z 13.metrov preko gola. Po številnih priložnostih naše ekipe, je v 65.minuti Lešnjak še drugič zatresel mrežo Ihana za 2:0. Lešnjak pa je bil akter tudi pri končnem rezultatu, vendar le kot podajalec, ki je z roba kazenskega prostora podal žogo desno do Dolgana, slednji pa je uspešno zaključil akcijo za zmago z 3:0.