mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 8

Z ZMAGO IZ DOBROVE PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Nedelja, 21 April 2019 18:45

Članska ekipa je 17.krog odigrala v gosteh pri NK Dolomiti Dobrova in z dobro igro gostitelje premagala z končnim rezultatom 0:2. V 11. minuti je naša ekipa že rahlo načela zbranost nasprotnika. Po predložku Zoreta pred gol, je bil v duelu z domačim branilcem najvišji v skoku Prestor, vendar je žoga kljub temu odšla mimo, proti 2.vratnici, kjer pa je utekel Florjančič in zadel za 0:1. Strelec prvega zadetka je v 25. minuti žogo poslal proti 2. vratnici, tam pa jo je Prestor poslal tik ob vratnici z igrišča. Končni rezultat je bil postavljen v 47.minuti, ko je Vidergar A. prestregel povratno podajo domačega branilca svojemu vratarju, preigral slednjega in rutinirano napad zaključil z zadetkom za 0:2. Še nekaj utrinkov..