mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj940031

Trenutno online 10

SLAB ZAČETEK, DOBER KONEC PDF Natisni E-pošta
Torek, 23 April 2019 09:54

V Podzemlju so se včeraj naši mladinci, dobesedno udarili, z tamkajšnjimi vrstniki NK Kolpa, za 16. krog prvenstva MNZ Ljubljana. Po dokaj slabi igri naše ekipe v prvih 20.minutah , se je tekma počasi preselila na polovico gostiteljev in na koncu pripadla našemu moštvu z končnim izidom 3:4. Ekipa Kolpe je kar hitro , že po 14. minutah vodila z dvema goloma prednosti, potem pa so se naši igralci sestavili in pritisnili na nasprotnika. V 24. minuti je Malik prednost znižal na 2:1 in v 48.minuti poskrbel za izenačenje na 2:2. V 50. minuti je Urbanija zadel za vodstvo naših z 2:3, deset minut kasneje pa še tretji zadetek Malika za zvišanje prednosti na 2:4. Ekipa Kolpe je igrala že z precej nervoze, kar se je zelo odražalo tudi na igrišču. V 90. minuti, ko je bilo podeljenih tudi največ rumenih kartonov, so domači še enkrat uspeli zatresti našo mrežo, za končni izid 3:4 v korist naše ekipe.