mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj940050

Trenutno online 10

IZ DOLENJSKE Z NOVIMI TOČKAMI PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 28 April 2019 18:59

Mlajši dečki so v Mirni na dolenjskem odigrali 17.krog prvenstva proti tamkajšnjim vrstnikom NK Mirna. Z ofenzivo na gostiteljeva vrata je pričela Lucija Bizilj, ki je za vodstvo naših poskrbela že v 12.minuti z 0:1. Sledila sta zadetka Gregorič Erika v 27.minuti za 0:2 in v 34.minuti še strel Jerman Žaka za 0:3. Proti koncu tekme rahel padec koncentracije znotraj naše ekipe in dva zadetka v mrežo našega vratarja Peterke, od tega eden s pomočjo našega moštva. Končni rezultat 2:3 za naše nogometaše. Bravo