mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj962671

Trenutno online 3

VISOKO KOTIRANA JEVNICA PORAŽENA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 28 April 2019 19:20

Mladinci so včeraj gostili nasprotnike iz Jevnice, ki so po stanju na lestvici, bili med favoriti na srečanju 17.kroga 2.MNZ Ljubljana, vendar so nasprotno dokazali naši nogometaši. Gostje so z malo sreče res povedli že v 4.minuti, vendar je naša ekipa po odigranih 90.minutah poskrbela za zmago z končnim rezultatom 3:1.

P4270860

Hat trick Erika Urbanije

Prvi strel na srečanju proti okvirju vrat je v 1.minuti padel z naše strani, po udarcu Ravnikarja, vendar preko gola, za prvi zadetek pa so poskrbeli gostje v 4.minuti za vodstvo z 0:1. Po izvedenem prostem strelu z desnega krila na bližjo vratnico, je bil naš vratar Bibič na pravem mestu, vendar se mu je spolzka žoga tik pred njim nerodno odbila in nekako izmuznila proti sredini gola, kjer je bil na gol liniji ob našem igralcu tudi nasprotnik, ki jo je potisnil preko ćrte za vodsvo Jevnice. Potem pa se je tempo igre z naše strani samo stopnjeval, v vrstah gostujočih igralcev pa se je stopnjevala nervoza. V 7.minuti lep center z desnega krila na rob pet metrskega prostora, Urbanija na pravem mestu in izenačenje na 1:1. V 10.minuti naši iz kota, Vidergar P. z glavo s 6.metrov pošlje žogo ob vratnici z igrišča. V 17. minuti groba igra s strani gostujočega igralca nad našim kapetanom in prekršek za izključitev. Gostje so nadaljevali igro z igralcem manj, naši pa so to prednost pametno izkoristili. V 19.minuti met žoge iz avta v kazenski prostor Jevnice, izbijanje, do odbite Vidergar M. na 14.metrih od vrat, žoga tik ob vratnici z igrišča.

P4270837

Vratar Jevnice je imel polne roke dela

V 29.minuti preigravanje Novaka od sredine do roba kazenskega prostora, podaja levo do Rotarja, prodor slednjega proti golu, z 6.metrov pa je nastreljal gostujčega vratarja, ki je bil štiri metre iz vrat. V 39.minuti močan strel Pera, vratar odbije, do odbite v gneči pred golom Urbanija in strel z 7.metrov za vodstvo z 2:1.  V 53.minuti še tretjič žoga v mrežo gostov in sicer po strelu Urbanije, ki je žogo poslal z roba kazenskega prostora visoko v loku preko vseh igralcev in vratarja, pod prečko za zvišanje prednosti na 3:1

P4270888

Po smoli v 4. minuti, se ni več pustil presenetiti

P4270889

Gostje so kljub temu, da so imeli igralca manj na igralni površini, nekajkrat prišli do nevarnih strelov, tudi z 10.metrov, bolj ali manj pa z razdalje iali prekinitev, vendar je naša ekipa vse te pritiske uspešno zavračala ali obranila. V 77. minuti še podaja našega kapetana z desnega krila po liniji kazenskega prostora do Ravnikarja, slednji preigra obrambo in prodre vse do nekaj metrov od gola Jevnice, kjer pa je njegov strel gostujoči vratar obranil. Rezultat se ni več spremenil, točke pa so zasluženo pripadle našemu moštvu.