mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 3

ZNOVA NEPREPRIČLJIVO ČLANSKA EKIPA PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Nedelja, 28 April 2019 20:18

Včerajšnja tekma članske ekipe na domačem igrišču, za 18. krog Reg. Lj. lige, ni bila prav lepa paša za oči domačih navijačev. Naše moštvo se je pomerilo z ekipo NK Cockta Kresnice, ki so izkoristili neprepričljivo igro naših nogometašev in na koncu zmagali z 1:2.

P4271123

Vrankar osvežil konico napada v 2.polčasu in zatresel mrežo Kresnic v 78.minuti

Tekma se je pričela dokaj izenačeno in v 10.minuti se je že ponudila lepa priložnost za naše moštvo. Po podaji Zupanca od sredine levo do Florjančiča, slednji je opazil Prestorja, na drugi strani kazenskega prostora, ki pa je bil za žogo, usmerjeno proti oddaljenejši vratnici, za kak meter prepozen. V 13. minuti kot za gostujoče moštvo, strel pred gol na 11 metrov, najvišji v skoku nasprotnik in brez večjih težav vodstvo Kresnic z 0:1. V 40.minuti izjemna šansa za izenačenje, ki pa ni bila realizirana. Po grdi napaki gostujočega branilca, ki je ob namerovanem izbijanju zgrešil celo žogo 14 metrov od vrat, do žoge pride Čebulj in se znajde sam pred vratarjem, strel z 7. metrov vratar brani. Takoj zatem sledi kontra gostov, ki kljub naši postavljeni zadnji liniji žogo od sredine popeljejo vse do 13. metrov od našega gola, na srečo našega vratarja pa le mimo vratnice v kot. V zadnji minuti 1.polčasa še drugi zadetek v mrežo Vidergarja, znova po predložku pred vrata in zvišanje prednosti na 0:2.

P4270957

V prvem neprepričljiv, v drugem polčasu nekaj malega dela

V 2. polčasu so gostje bolj skrbeli za ohranjanje prednosti, naši pa so nekako poskušali obrniti potek igre, vendar jim slednje ni prav dobro uspevalo. V 52. minuti Prestor s kot linije nekako iz obrata pošlje žogo proti 2,vratnici, kjer je bil Vidergar na 11.metrih od gola, udarec z volejem pa je gostujoči vratar obranil. V 54.minuti naši iz kota, vratar izbije, do odbite Vrankar, ki z 15.metrov žogo pošlje nad prečko z igrišča. Akter prejšnje akcije, pa je napako popravil v 78.minuti, po podaji Vidergarja v prostor do Vrankarja, slednji s hitro kontro do strela z 10. metrov za znižanje prednosti in tudi končni rezultat 1:2.