mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 9

V TEŽKIH POGOJIH DO ZASLUŽENE ZMAGE PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Nedelja, 12 Maj 2019 17:46

Naša dekleta so danes igrala v gosteh pri NK Vir, kjer so se pomerila za 8.krog tekmovanja ženske lige. V zelo težkih pogojih, (tekma na glavnem igrišču zaradi mokrega terena ni bila mogoča, čeprav se je v tistem trenutku lahko igrala tekma U11) se je srečanje odvijalo na "pomožnem" igrišču, kljub temu, pa so naše igralke dokazale, da znajo tudi na slabšem terenu igrati odločno in borbeo. Gostiteljice so morale priznati premoč naših deklet, ki so tekmo dobile z 3:5.

20190512 103840

Zaslužena zmaga naših deklet

Gostiteljice z Vira so vodile že z dvema zadetkoma prednosti, ko je samozavest domačih načela Nina mele z znižanjem prednosti na 2:1. Nasprotnice so v prvem polčasu še tretjič premagale našo vratarko Jolič za 3:1, to pa je bilo vse s strani domačih igralk. Malo pred koncem polčasa je z udarcem iz razdalje Koroščeva zadela za znižanje prednosti na 3:2. V drugem polčasu je imela naša vratarka, tokrat Tia Bonić, kar nekaj dela vendar je izjemno obranila vse strele nasprotnic. Naše igralke so prav tako sestavile kopico napadov in si priigrale številne priložnosti, še trikrat pa so bili uspešno zaključeni napadi, vsi po zaključkih Nine Mele. Za 3:3 je prišla do strela, ko se je znašla sama pred vratarko, za 3:4 po strelu z razdalje, do zadetka za končni rezultat , pa se je znova znašla sama pred domačo branilko vrat in slednjo premagala za 3:5. Odlična igra cele ekipe, kljub razmeram, ki so bile daleč od idealnih, na krepko premajhnem igrišču, ki je dejansko primeren le za treninge. Čestitke dekletom.