mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj950860

Trenutno online 16

BISTVENO BOLJE KOT V TRBOVLJAH PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 02 Junij 2019 19:36

Ekipa U13 je ta teden odigrala dve prvenstveni tekmi, obakrat pa je bil uspešnejši nasprotnik. V Trbovljah so se v krepko oslabljeni postavi  pomerili s tamkajšnjimi vrstniki in v 20.krogu zabeležili visok poraz s 6:0. V soboto so na domačem terenu za 21.krog gostili ekipo NK Brinje Grosuplje in kljub boljši igri, bili tudi na tem srečanju poraženi z 2:3.

P6012058

Žak popeljal v vodstvo svojo ekipo

Igra našega moštva je bila vse prej kot slaba, bistveno boljša kot v Trbovljah, na žalost pa je bil nasprotnik pri zaključkih uspešnejši. Jerman Žak je v 5. minuti srečanja lepo pospravil odbito žogo za hrbet gostujočega vratarja za 1:0. Po petih minutah so gostje rezultat izenačili po izvedenem kotu in strelu pod prečko za 1:1. Le tri minute zatem je Gorta Jaka s prostega strela poslal žogo po tleh mimo zidu in zadel za 2:1. Dve minuti pred koncem polčasa še evrogol nasprotnika s prostega strela preko postavljene obrambe pod prečko za 2:2.

P6012076

Gorta v 13.minuti zadel za 2:1

V 2.polčasu, 49. minuta srečanja proti napad nasprotnika, tik pred kazenskim prostorom podaja na drugo stran in strel na prazen gol za vodstvo gostov z 2:3. V nadaljevanju tekme so naši igralci sestavili kar nekaj protinapadov iz katerih so se ponujale tudi šanse, ki pa so ostale neizkoriščene. Kar nekaj izjemnih posredovanj je imel tudi naš vratar Peterka, tako v prvem kot tudi v 2.polčasu.