mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972041

Trenutno online 10

STAREJŠI DEČKI DO TOČKE NA DOMAČEM IGRIŠČU PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 02 Junij 2019 20:19

Ekipa U15 je za 21. krog tekmovanja gostila ekipo NK Svoboda Kisovec. Kljub pričakovanju, da bodo vse točke tega srečanja ostale doma, sta si na koncu obe moštvi priigrali po eno točko na lestvici, s končnim rezultatom 1:1.

foto : B.B.

P6012135

Po dokaj izenačeni igri, sta si na koncu obe moštvi priigrali po eno točko

Prvih 20 minut smo spremljali zelo izenačeno igro obeh moštev, potem pa se je igra pričela nekoliko razvijati. Obe moštvi sta prihajali do obetajočih akcij, obema zadetkoma pa smo bili priča v 2.polčasu. V 25.minuti je Jemec ob prodoru v kazenski prostor podal desno do Lešnjaka, slednji pa je z 11. metrov žogo poslal mimo gola. Dve minuti kasneje je bil zelo blizu uspešnega zaključka Jemec, v 32. minuti pa je Lešnjak z 17. metrov žogo poslal tik nad prečko izven igrišča.

P6012110

Bregar je imel tudi kar nekaj dela v svojem kazenskem prostoru

V 40 minuti protinapad gostov po levem krilu, kjer se je na 13. metrih nasprotnik znašel sam pred našim vratarjem in z lepim strelom žogo poslal pod prečko za vodstvo ekipe iz Kisovca z 0:1. V 63. minuti kar nekaj gneče pred nasprotnikovimi vrati in nekaj strelov naših nogometašev ter izbijanj branilcev in kisovškega vratarja, po slednjih pride do odbite Lešnjak in z 10.metrov zadane za izenačenje na 1:1, kar je bil po končanem srečanju tudi končni izid tekme.