mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj950851

Trenutno online 13

MANJ OD PRIČAKOVANEGA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 02 Junij 2019 20:59

Članska ekipa je včeraj odigrala zadnjo tekmo Regionalne Lj. lige. Na domačem terenu so se za 22.krog pomerili z moštvom NK Interblock in si z neodločenim rezultatom 1:1 priigrali eno novo točko na lestvici. Glede na izkupiček, je bil spomladanski del sezone nekoliko slabši v primerjavi z jesenskim, tako da je naše moštvo na koncu pristalo na 9.mestu lestvice, kar je zagotovo manj od pričakovanega.

P6012282

Matečko povedel ekipo v vodstvo v 2.minuti, v 86. je bila prednost izgubljena

Naši so že v prvi minuti dobro pritisnili na nasprotnika in v 2. minuti poskrbeli za prvo spremembo rezultata. Vrankar iz kota proti Matečku, slednji z roba kazenskega natančen in vodstvo našega moštva z 1:0.  Deset minut kasneje znova priložnost naših po izvajanju Vrankarja iz kota, Matečko povratna in sledi center proti oddaljenejši vratnici, kjer je bil na pravem mestu Vidergar 5 metrov od gola, vendar je žogo poslal mimo vrat. V 23. minuti nepazljiv Zupanc, kateremu je bila odvzeta žoga in hitra podaja do nasprotnika v konici napada v našem kazenskem prostoru, kjer se je ljubljanski napadalec nato znašel sam pred našim vratarjem, slednji pa mu je 10 metrov od gola preprečil, da bi vplival na rezultat. V 32.minuti kontra naše ekipe z visoko podajo z naše polovice proti nasprotnikovemu kazenskemu prostoru, kjer je branilec Interblocka nespretno posredoval in samo podaljšal pot žoge proti svojemu golu, do žoge Prestor, ki pa slednjo z 10 metrov pošlje nad prečko izven igrišča.

P6012254

V 23. minuti bi lahko gostje vplivali na rezultat, preprečil naš vratar

V 58. minuti močan strel Zupanca s prostega strela 25 metrov od gola, vratar odbije desno od sebe, do odbite Prestor, ki žogo pošlje proti oddaljenejši vratnici, tam pa je nekaj malega od gola bil prepozen Peterka. V 67. minuti naš vratar pošlje žogo visoko proti kazenskemu prostoru gostujoče ekipe, do žoge Prestor, ki pride do strela nekaj metrov od bližje vratnice , vratar brani. V 75. minuti močan strel gostov z 14, metrov, Vidergar brani, slednji pa je v 86. minuti moral po žogo tudi v svojo mrežo po zadetku za izenačenje in končni rezultat na 1:1.

P6012171

Še zadnji trenutki pred odhodom v garderobe za zadnjo tekmo

P6012180

Članska ekipa je letošnje prvenstvo zaključilo z 9. mestom na lestvici Regionalne Ljubljanske lige, kar je vsekakor manj od pričakovanega. Ekipa ni slaba, bile so pripeljane določene "okrepitve" pred spomladanskim delom sezone, treningi so se izvajali redno, s številom igralcev ni bilo težav, kljub vsemu pa je bil izkupiček 2. dela tekmovanja slabši od jesenkega dela letošnje nogometne sezone. Fantje so sposobni več, kar bodo najverjetneje poskušali dokazati prihodnjo sezono.