Četrtek, 22 Avg 2019
 
 

HIMNALESTVICA KLUBOV

1 TERMIT MORAVČE
0
2 BELA KRAJINA 0
3 COCKTA KRESNICE 0
4 IHAN 0
5

INTERBLOCK

0
6 IVANČNA GORICA 0
7 JEZERO MEDVODE 0
8 KOLPA 0
9 LABY'S MENGO 28 0
10 RUDAR TRBOVLJE 0
11 SLOVAN 0
12 SVOBODA KISOVEC 0
13 TREBNJE 0
14 ZAGORJE 0

LESTVICA STRELCEV

 
   

 

 
   

 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes213
mod_vvisit_counterVceraj420
mod_vvisit_counterTa teden1390
mod_vvisit_counterSkupaj972040

Trenutno online 9

SPONZORJI

OSLABLJENI NA DOLENJSKO PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Nedelja, 02 Junij 2019 22:02

Ekipa U11 je danes v Mirni na dolenjskem odigrala 17.krog tekmovanja. Proti tamkajšnjim vrstnikom iz nogometnega kluba Mirna, se je kljub okrnjeni postavi, na igrišče odpravila odločno. 

20190602 110022

Gostitelj je izkoristil številčno prednost

Domači so že v uvodnih minutah zatresli mrežo našega vratarja, vendar se je naša ekipa hitro zbrala in po nekaj akcijah z zaključkom Floresa rezultat izenačila.  Sledile so šanse na obeh straneh, med drugimi so naši zatresli  tudi okvir vrat, prihajali do situacij, ko so se znašli sami pred nasprotnikovim branilcem vrat, sprožili nekaj nevarnih strelov, vendar brez zaključka. Tik pred koncem polčasa pa je ekipa Mirne izkoristila neodločnost naše sredine in znova povedla z golom prednosti.

20190602 124214

Zaslužena malica po težki tekmi

Tudi v drugem polčasu podobna slika. Akcije in šanse na obeh straneh. Naše moštvo je bilo nevarno po izvedenih kotih, tudi situacije ena na ena, vendar je nasprotnikov vratar prikazal nekaj izjemnih obramb, tako da se rezultat ni več spremenil. Kljub porazu, moramo pohvaliti našo ekipo, saj je bila številčna prednost gostiteljev več kot očitna.

 
 

S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke sprejemam piškotke Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information