mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972046

Trenutno online 11

DEKLETA GOSTILE NASPROTNICE Z BLEDA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 09 Junij 2019 22:30

Selekcija deklet se je danes pomerila z ekipo ŽNK Bled, na moravški nogometni zelenici, za 10.krog tekmovanja ženske lige. Po zelo izenačeni igri obeh ekipi, je bilo srečanje končano brez zadetkov.

image000000

Ekipi sta si priigrali po eno novo točko na lestvici

Skozi ves igralni čas, sta si obe ekipi z odločno igro prizadevali, da bi zatresle mrežo ene od vratrak, ki pa se nista pustile presenetiti. Obe moštvi sta si priigrali kar nekaj lepih priložnosti, ki bi lahko vplivale na rezultat današnjega srečanja. Gostje z Bleda so v 5.minuti z razdalje sprožile močan neposredni strel proti našim vratom, na pravem mestu pa je bila naša vratarka Joličeva. Tudi naše igralke v konici napada so sprožile nekaj strelov z razdalje, ki pa prav tako niso bile uspešnega zaključka.

P6092710

V drugem polčasu je naša ekipa imela kar nekaj lepih šans, pa vendar.... V 38.minuti se je Rožičeva znašla sama pred gostujočo vratarko, slednja uspešnejša, V 39.minuti Minela do strela z 13.metrov, mimo gola. Dve minuti kasneje znova Rožičeva, tokrat z levega roba kazenskega prostora, vratarka Bleda brani. Sledilo je nekaj minut za nasprotnice, med napadi slednjih, pa se je nekajkrat izkazala naša vratarka in naša zadnja linija. V 66. minuti povratna podaja Šterove proti Koroščevi, slednja z 12.metrov preko gola, Bilo je še nekaj lepih strelov z razdalje ostalih naših igralk, prav tako tudi nekaj lepih akcij nasprotnic, ostalo pa je pri rezultatu 0:0. Naša dekleta imajo pred seboj še en krog tekmovanja in sicer prihodnji vikend proti ženski ekipi iz Medvod.