mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972032

Trenutno online 6

PORAZ U15 NA GOSTOVANJU PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 09 Junij 2019 23:35

Ekipa starejših dečkov je na Vrhniki odigrala tekmo 22.kroga proti gostiteljem NK Dren-Vrhnika. Kljub temu, da je naše moštvo nanizalo nekaj priložnosti, je igra tekla bolj v korist nasprotnika, ki je 1.polčas dobil z golom prednosti. V 43. minuti je bil še drugič premagan naš vratar Bregar za 2:0, v 58. minuti pa je Jemec poskrbel za znižanje prednosti na 2:1. Žal pa je bilo preveč napak s strani naše ekipe, kar so domači izkoristili in še dvakrat zatresli mrežo naših vrat za končni izid srečanja z 4:1. Naše moštvo čaka še zaostali krog proti ekipi Slovana in v primeru zmage končno 4.mesto na lestvici, v nasprotnem primeru, mesto nižje.