mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj972037

Trenutno online 8

MLADINCI OSVOJILI 4.MESTO PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 09 Junij 2019 23:45

Po slabšem jesenskem delu sezone, v spomladanskem pravo nasprotje. Naša ekipa mladincev je tudi na zadnjih dveh srečanjih z dobro igro ugnala nasprotnika, kljub z minimalno zasedbo in minimalno pomočjo s klopi za rezervne igralce. Minulo sredo so naši nogometaši premagali Arne Tabor, za zadnji krog pa še favorizirano ekipo Interblock.

P6052349

Malik Nejc (desno) s tremi zadetki proti NK Arne Tabor,

na tekmi z Interblockom pa je postavil končni rezultat

Tekma proti NK Arne Tabor, je bila praktično že v rokah naše ekipe, saj je slednja vodila že z štirimi goli prednosti, pa vendar... Za prvi zadetek na srečanju je Malik poskrbel že v 7. minuti po podaji Urbanije za 1:0, le minuto zatem znova akcija teh dveh igralcev in še drugi zadetek Malika v mrežo nasprotnika. Sledila je hitra kontra Avblja po levem krilu, njegov strel proti golu pa gostujoča obramba izbija. V 29. minuti napaka gostujoče obrambe, Malik prestreže žogo in sproži strel proti bližji vratnici, vratar posreduje, žoga pa se od vratnice odbije v mrežo za 3:0. V 39. minuti prekršek gostujočega vratarja nad Malikom znotraj kazenskega prostora in dosojena 11 metrovka. Z bele točke natančen Per za 4:0. Tudi na začetku 2.polčasa še nekaj nevarnih akcij naše ekipe. Urbanija v 47. minuti z 10.metrov pošlje žogo mimo gola, v 51. minuti pa njegov strel z 9.metrov vratar brani. Potem pa je nekoliko padla koncentracija v naši ekipi in kljub nekaj izjemnim posredovanj našega vratarja, so gostje poskrbeli za preobrat tekme in trikrat zatresli mrežo našega gola za znižanje prednosti na 4:3, kar je bil na koncu tudi izid srečanja.

P6093137

Erik izničil prednost Interblocka

Zadnji krog prvenstva so naši mladinci prav tako odigrali na domačem igrišču, kjer so se pomerili z moštvom NK Interblock. Tekma je bila vse prej kot lahka, težka predvsem v 2.polčasu, ko je bila začinjena z obilo nervoze s strani nasprotnika. Uvodne minute so bile bolj obetavne za naše moštvo, ki so nekajkrat nevarno prodrli v nasprotnikov kazenski prostor. V 13. minuti pa nevarna akcija gostov po udarcu s prostega strela preko postavljene obrambe, naš vratar Bibič odbije, do odbite nasprotnik na 14. metrih, nastrelja enega od igralcev, znova do odbite nasprotnik le 7 metrov od gola, strel iz neposredne bližine naš vratar še drugič obrani. V 18.minuti Per s prostega strela proti golu nasprotnika, vratar odbije, do odbite Urbanija, z 10.metrov mimo vrat. V 47. minuti Per pošlje žogo iz kota pred gol, na drugi vratnici Vidergar s petih metrov vratarju v naročje. V 51. minuti center nasprotnika na rob 5 metrskega prostora, gostujoči napadalec najvišji v skoku, naš vratar odbije v kot. Od 67. minute dalje nasprotnik z igralcem več na igrišču, saj je prišlo do izključitve Ravnikarja po drugem prejetem kartonu. V 72.minuti veselje znotraj Interblocka, saj so po strelu z 10.metrov povedli z 0:1. Veselje pa je bilo kratkotrajno. Kljub temu, da je bila naša ekipa že z dvema igralcema manj na igrišču, saj je prišlo do poškodbe Avblja, rezervna klop pa je bila prazna, naše moštvo ni popustilo. Urbanija je poskrbel za izenačenje v 81.minuti in nato še Malik v 85.minuti za končni rezultat 2:1.