Ponedeljek, 25 Maj 2020
 
 

KONČNA LESTVICA

1 KOLPA
26
2 IHAN 25
3 ZAGORJE 22
4 LABY'S MENGO 28 21
5 RUDAR TRBOVLJE 18
6 TREBNJE 17
7 COCKTA KRESNICE 16
8 INTERBLOCK 15
9 TERMIT MORAVČE 13
10 BELA KRAJINA 13
11 SLOVAN 12
12 SVOBODA KISOVEC 12
13 IVANČNA GORICA 4
14 JEZERO MEDVODE 0*
* izstopili iz lige

STRELCI

16 Žiga Kočevar (Kolpa) 
10

Emil Ciriković (Kresnice) 

8

Jure Hudelja (Kolpa)

7
Anes Rekanović (Rudar T.)
7 Miha Capuder (Termit M.)
7 Luka Klančišar (Zagorje) 
7 Tadej Ferk (Slovan) 
2 Nejc Matečko (Termit M.)
2 Matej Florjančič (Termit M.)
2 Rok Prestor (Termit M.)
1 Blaž Urbanija (Termit M.)
1 Boštjan Peterka (Termit M.)
1 Jure Vesel(Termit M.)
1 Rok Vrankar (Termit M.)

 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes2
mod_vvisit_counterVceraj270
mod_vvisit_counterTa teden272
mod_vvisit_counterSkupaj1087770

Trenutno online 3

SPONZORJI

Odličen nastop mladih v Kamniku PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Torek, 17 September 2019 14:12

Selekcija starejših dečkov je dobila še drugo zaporedno tekmo, tokrat so v gosteh premagali Kamnik z 2:0 in so kot novinci v drugi ligi celo uvrščeni v zgornjo polovico po treh tekmah. Nekoliko slabše se je končal domač nastop mlajših dečkov, ki so izgubili proti izjemno močni Beli krajini z 1:8. Najmlajši so se mudili v Grosuplju in Zagorju, tekma mladincev pa je prestavljena, ker je bilo igralcev nasprotne ekipe premalo.

received 9748527995140651

Selekcija U 15 navdušila v Kamniku.

 

Najprej poglejmo pod vznožje Kamniško Savinjskih Alp. Ekipa starejših dečkov se je v 3. krogu druge lige merila proti ekipi Kamnika. Še drugič zapored so pokazali, da je pred njimi svetla prihodnost, če bodo le tako nadaljevali. Prvi je mrežo domačih prerešetal Jan Volf v 11. minuti, Jaka Gorta pa je končni izid postavil v 70. minuti srečanja. Pohvaliti velja tudi, da si nihče v naši ekipi ni prislužil kartona. S to zmago se je moravška ekipa znašla celo na 5. mestu med dvanajstimi ekipami, ki nastopajo v drugem kakovostnem razredu.

received 24166634685887431

Po drugi zaporedni zmagi skočili na 5. mesto.

Že v soboto so se za žogo podili tudi najmlajši, ki so nastopili na prvem turnirju letos v Zagorju ob Savi. Tam so nastopili v družbi svojih vrstnikov iz naslednjih klubov: Roltek Dob, Olimpija Ljubljana B in domači Zagorje.

Zelo dobro pa so se upirali svojim nasprotnikom tudi člani cicibanske ekipe U 10, ki je odigrala srečanje drugega kroga. V Grosuplju smo videli kar devet golov, le enega manj so dosegli naši nadobudni nogometaši. Poznalo se je, da naša mladina ne igra tekem, niti ne trenira na umetni travi, kakršno imajo na igrišču kluba Brinje Grosuplje. Vseeno sta po dva gola za minimalen poraz prispevala Jan Janez Kunavar in Tarik Bešić.

 

cicibaniU10 R2140919

Utrinek s tekme ekipe U 10 v Grosupljem.

Ker nasprotna ekipa Šmartno B ni uspela zagotoviti zadostnega števila igralcev, so imeli naši mladinci to nedeljo prosto, kar pa morda niti ni slabo, glede na to, da so še v sredo igrali na Viru. Naslednji nasprotnik bo tako kar Ljubljanska Olimpija, v prestolnico odhajajo člani mladinske ekipe v soboto.

Omeniti velja še nastop ekipe mlajših dečkov, ki so na žalost doživeli še tretji poraz v novi sezoni, v nedeljo dopoldne jih je doma premagala močna Bela krajina, ki je nasula kar osem golov, za našo ekipo pa je edini zadel Nejc Trdin.

 

 
 

S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke sprejemam piškotke Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information