Ponedeljek, 25 Maj 2020

KONČNA LESTVICA

7 Luka Klančišar (Zagorje)

Odličen nastop mladih v Kamniku PDF Natisni E-pošta
Torek, 17 September 2019 14:12

Selekcija starejših dečkov je dobila še drugo zaporedno tekmo, tokrat so v gosteh premagali Kamnik z 2:0 in so kot novinci v drugi ligi celo uvrščeni v zgornjo polovico po treh tekmah. Nekoliko slabše se je končal domač nastop mlajših dečkov, ki so izgubili proti izjemno močni Beli krajini z 1:8. Najmlajši so se mudili v Grosuplju in Zagorju, tekma mladincev pa je prestavljena, ker je bilo igralcev nasprotne ekipe premalo.

received 9748527995140651

Selekcija U 15 navdušila v Kamniku.

Najprej poglejmo pod vznožje Kamniško Savinjskih Alp. Ekipa starejših dečkov se je v 3. krogu druge lige merila proti ekipi Kamnika. Še drugič zapored so pokazali, da je pred njimi svetla prihodnost, če bodo le tako nadaljevali. Prvi je mrežo domačih prerešetal Jan Volf v 11. minuti, Jaka Gorta pa je končni izid postavil v 70. minuti srečanja. Pohvaliti velja tudi, da si nihče v naši ekipi ni prislužil kartona. S to zmago se je moravška ekipa znašla celo na 5. mestu med dvanajstimi ekipami, ki nastopajo v drugem kakovostnem razredu.

received 24166634685887431

Po drugi zaporedni zmagi skočili na 5. mesto.

Že v soboto so se za žogo podili tudi najmlajši, ki so nastopili na prvem turnirju letos v Zagorju ob Savi. Tam so nastopili v družbi svojih vrstnikov iz naslednjih klubov: Roltek Dob, Olimpija Ljubljana B in domači Zagorje.

Zelo dobro pa so se upirali svojim nasprotnikom tudi člani cicibanske ekipe U 10, ki je odigrala srečanje drugega kroga. V Grosuplju smo videli kar devet golov, le enega manj so dosegli naši nadobudni nogometaši. Poznalo se je, da naša mladina ne igra tekem, niti ne trenira na umetni travi, kakršno imajo na igrišču kluba Brinje Grosuplje. Vseeno sta po dva gola za minimalen poraz prispevala Jan Janez Kunavar in Tarik Bešić.

cicibaniU10 R2140919

Utrinek s tekme ekipe U 10 v Grosupljem.

Ker nasprotna ekipa Šmartno B ni uspela zagotoviti zadostnega števila igralcev, so imeli naši mladinci to nedeljo prosto, kar pa morda niti ni slabo, glede na to, da so še v sredo igrali na Viru. Naslednji nasprotnik bo tako kar Ljubljanska Olimpija, v prestolnico odhajajo člani mladinske ekipe v soboto.

Omeniti velja še nastop ekipe mlajših dečkov, ki so na žalost doživeli še tretji poraz v novi sezoni, v nedeljo dopoldne jih je doma premagala močna Bela krajina, ki je nasula kar osem golov, za našo ekipo pa je edini zadel Nejc Trdin.