mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003155

Trenutno online 7

Končni rezultat skazil lep sončen dan PDF Natisni E-pošta
Torek, 17 September 2019 15:13

Članska ekipa se je v 4. krogu letošnjega ligaškega tekmovanja morala sprijazniti z bolečim porazom doma proti Ihanu (2:3), potem ko so bili večji del tekme boljši nasprotnik. A časa za analizo ni veliko, sezona gre hitro dalje, že jutri (18.9.) prihaja v Moravče ekipa Dola na pokalno tekmo, v soboto pa sledi gostovanje pri vodilni Kolpi.

received 3704496104982831

Čudovit dan, že skoraj malo kičast za tak datum, je privabil veliko število gledalcev ob moravško nogometno igrišče, po tradiciji niso manjkali niti gostje iz Ihana.

received 4762785596230121

Žal se dober obisk na koncu ni nagradil z zmago ali vsaj točko, ki bi si jo domači nedvomno zaslužili. Predvsem v prvem polčasu je moravška ekipa nadigrala Ihančane, kar pa se ni poznalo na rezultatu, ki se je ob polčasu "beležil" 1:1. Za Ihan je že v četrti minuti zadel Maximiliano Klebčar, za domače pa osem minut kasneje Blaž Urbanija.

received 24630362905922211

Zadetek Blaža Urbanije za izenačenje v prvem polčasu.

Za prvi šok je v nadaljevanju poskrbel Klebčar, ki se je v 47. minuti še drugič na srečanju vpisal med strelce, potem pa so domači kar nekaj časa pritiskali na vrata gostov, v 72. minuti se je trud poplačal, ko je povsem od blizu zadel Peterka.

received 4861699922344811

Za veselje domačih v drugem polčasu je ob izenačenju poskrbel Peterka.

V drugem polčasu se je bil hud boj za vsako žogo, prekrškov ni bilo malo, sodnik pa je očitno sprejel oster režim, tako da je na tekmi podelil deset rumenih kartonov, zaradi drugega rumenega kartona je bil pri Moravčanih v 82. minuti izključen Boštjan Peterka, ki bo tako izpustil naslednje srečanje.

Igrali so: T.Vidergar; Vrankar, Valič (od 58. Zore / od 89. P. Vidergar), Zupanc (od 85. Miha Klopčič), B.Urbanija (od 58. Vesel), Matečko, Prestor, Mitja Klopčič, Peterka, Čebulj (od 76. Pogačar Capuder), Florjančič

.received 3883393520569031

Sodnik je dosodil tudi dve enajstmetrovki za Ihan, vsaj ena je bila hudo dvomljiva, tu se je izkazal vratar Vidergar, ki je branil eno (pri drugi se je žoga odbila od prečke), a po odbiti žogi je v 83. minuti za 3:2 v korist Ihana zadel Denis Mešanovič.

received 31733958293679591

Člani so tako sicer zdrsnili na 11. mesto, a razlike so še vedno izjemno majhne, le zmaga loči Moravčane od četrtega mesta, tako trenutno pozitivno izstopata le Kolpa in Kresnice, na dnu pa sta še brez točk Ivančna Gorica in Jezero Medvode.

received 5722023766490241

Prav vodilna Kolpa bo naslednji nasprotnik v soboto, še prej pa v Moravče na tekmo drugega kroga pokalnega tekmovanja prihaja "petoligaš" Dol. Tekma se bo jutri (18.9.) začela ob 16.30.

Zadnjič posodobil Torek, 17 September 2019 16:30