mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003147

Trenutno online 8

Mlajši tokrat nekoliko slabše PDF Natisni E-pošta
Petek, 27 September 2019 13:11

Sobota ni bila najbolj prijazna do naših mlajših nogometašev. Pozna se, da je veliko ekip tokrat gostovalo. Mladinci so pri Olimpiji izgubili z 1:4, vratar mlajših dečkov je moral na Vrhniki sedemkrat po žogo v svojo mrežo, cicibani (U 9) pa so igrali na drugem turnirju v Kamniku. Starejši dečki so edini igrali doma, kjer so tesno izgubili z Ilirijo.

002

Mladinska ekipa je opravila gostovanje pri edini ekipi, ki je bila od njih boljša v lanskem spomladanskem delu. Potem, ko so domači povedli v 13. minuti, so si že v naslednjem napadu naši fantje priigrali enajstmetrovko, ki jo je uspešno realiziral Klemen Per. To je bil tudi izid prvega polčasa, v nadaljevanju pa se je poznala precej krajša klop Moravčanov, tako da so domačini zadeli še trikrat in slavili svojo prvo zmago v tej sezoni. Naša ekipa je trenutno sicer na predzadnjem 9. mestu v ligi, a so prav vse ekipe razporejene v eni zmagi, torej tri točke ločijo vodilno in zadnjo ekipo v prvenstvu. Naslednjo ekipo bodo odigrali v sredo 2. oktobra na domačem igrišču proti Interblocku.

Tokrat so edini domač teren zasedli starejši dečki, ki so v izenačenem boju morali prekiniti kratko serijo zmag, potem ko je Ilirija edini gol dosegla v 57. minuti. Kljub temu so člani selekcije U 15 še vedno na sedmem mestu.

Mlajši dečki niso imeli nobenih možnosti na Vrhniki, kjer se je še kako poznalo pomanjkanje igralcev s klopi v primerjavi z nasprotno ekipo Dren Vrhnika, končalo se je z 7:0.

Drugič letos pa so se po nogometnih zelenicah podili cicibani (U 9), ki so po domačem turnirju tokrat gostovali v Kamniku, kjer so se ponovno merili proti ekipam Dola, Radomelj in Kamnika.