mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1003151

Trenutno online 8

Mladinci dvakrat nesrečno izgubili PDF Natisni E-pošta
Torek, 08 Oktober 2019 07:38

Mladinci še vedno čakajo, da bo tudi na njih posijalo sonce. In to dobesedno. Zaradi naliva je bilo v 70. minuti prekinjeno domače srečanje proti Interblocku, ki so ga tedaj izgubljali z 2:3, v Beli krajini pa je tudi zmanjkalo nekaj sreče, saj je en sam zadetek odločil srečanje v korist domačih.

Resized 20191002 175118 001 40371

Tekma proti Interblocku je bila odigrana nekaj dni pozneje, kot je bilo sprva predvideno, a očitno naše selekcije letos res nimajo sreče z vremenom. Po tistem neurju za člane v Kisovcu se je utrgal oblak tudi nad moravško dolino, tako da je bil sodnik primoran tekmo prekiniti, ker pa je bilo odigranega dovolj igralnega časa, bo tekma registrirana s 3:2 za Ljubljančane.

Interblock je sicer povedel z 2:0, sledilo je boljše nadaljevanje domačih, ki so že izenačili, a potem dobili še en zadetek in ko je bila tekma prekinjena, je bilo takoj jasno, da gredo tokrat vse tri točke v prestolnico.

Kot da ne bi imeli vsega dovolj, je mladince potem čakalo težko gostovanje pri Beli krajini ob koncu tedna. Erik Šterk je v 31. minuti izkoristil manjšo zbranost v obrambi Moravčanov in dosegel edini zadetek na srečanju.

To pomeni, da so mladinci po petih odigranih srečanjih na osmem mestu z edinimi tremi točkami, osvojenimi na Viru.

Naslednji nasprotnik bo Kolpa, ki prihaja to soboto v Moravče.

Zadnjič posodobil Torek, 08 Oktober 2019 12:07