mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1025842

Trenutno online 10

Arne Tabor premočan, ne pa tudi Brinje Grosuplje PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 21 Oktober 2019 09:58

Naši selekciji mlajših in starejših dečkov sta se različno uspešno spoprijeli z osmim krogom drugoligaškega tekmovanja. Medtem, ko so nekoliko starejši (U 15) morali upravičeno priznati premoč ekipi Arne Tabor 69 pred domačimi gledalci (od koder je zbranih nekaj utrinkov), pa so mlajši (U 13) odnesli točko iz Grosupelj. Starejši dečki so izgubili mesto in so deveti, mlajši dečki pa so zadržali deseto mesto. Obe ekipi čakajo še tri tekme do konca jesenskega dela prvenstva.

received 30760960457943121

Selekcija U 13 odnesla točko iz Grosupelj.

Najprej poglejmo na domače srečanje. Ekipa Arne Tabor 69, ki prihaja z obrobja Ljubljane (Vižmarje-Brod) že dolgo časa uspešno deluje z mlajšimi selekcijami in je tudi v letošnji sezoni eno najmočnejših moštev v prvenstvu.

u15druga

Na moravške igrišče so popeljali štirinajsterico zelo uspešnih fantov, proti katerim naša ekipa ni imela pravih možnosti. Tekma se je končala z 0:7, pri čemer sta kar dva igralca (Matic Pristav in Andrej Hribljan) zabila po tri gole, enega pa je prispeval še Luka Dukić. Prvih pet golov je padlo v 22 minutah, kasneje pa so naši uspeli najti ravnovesje, vendar žoga ni hotela v mrežo.

u15tretja

Tri tekme pred koncem prve polovice prvenstva so starejši dečki na 9. mestu, le točko spredaj sta Ivančna Gorica in Kamnik, zaostajajo pa Interblock, Dren Vrhnika B in Komenda.

U15prva

Naslednji prihaja v Moravče še en eminenten gost, Olimpija. Ljubljanska ekipa je trenutno druga najmočnejša zasedba v ligi, takoj za Domžalami.

u15četrta

V Grosuplju pa so uspešno nastopili člani mlajših dečkov (U 13), ki so iztržili neodločen rezultat pri B ekipi Brinje Grosuplje. Tekmo so sicer na igrišču z umetno travo bolje začeli domači, ki so v 7. minuti povedli po golu Timama Durmića. Tri minute zatem je izenačil Erik Gregorič. Naši so nadaljevali s pritiskom in že v 14. minuti celo povedli, ko je bil natančen Avguštin Flores Zemljič. Kljub temu so se domači uspeli zbrati in še v prvem polčasu po zadetku Maksa Ljubenovića preprečiti tretjo zmago moravških "mladcev" v novi sezoni. Drugi polčas ni prinesel sprememb, tekma se je končala z 2:2. Mlajši dečki so po osmih odigranih srečanjih na 10. mestu pri 7 točkah, blizu Ilirije in Jevnice, medtem ko so daleč za seboj pustili Kolpo in Zagorje. Naslednji nasprotnik bo v nedeljo najtežji doslej, v Moravče prihaja Arne Tabor 69, ki na osmih tekmah še ni izgubil točke, njihova razlika v zadetkih pa je kar 43:2.

ŠE NEKAJ UTRINKOV S TEKME SELEKCIJ U 15 (Termit - Arne Tabor)