mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 15

PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
Sreda, 06 November 2019 11:15

V zgodnjem nedeljskem dopoldnevu sta se v Morav?ah merili doma?a ekipa mlajših de?kov (U 13) ter ekipa Arne Tabor 69 iz Ljubljane. Sre?anje devetega kroga je bilo zaznamovano s težkimi pogoji na igriš?u zaradi obilnih padavin, tekmo pa so dobili gostje, ki so že v prvem pol?asu zabili štiri gole, vajo pa ponovili še v drugem pol?asu. Za doma?e je edini zadel Erik Gregori?. Ekipa U 13 ostaja na desetem mestu, do konca jesenskega dela pa gostuje še v Zagorju ter igra doma proti Ko?evju.

U13 slika15

Po ?udovitem vremenu je jesen pokazala svoj pravi obraz v zadnjih dneh, kar se je poznalo tudi na nogometni zelenici. Kljub dobro pripravljenemu igriš?u je pri?akovano ob takšnih nalivih voda na nekaterih delih ostajala na površini, tako da so bili pogoji za igro mladih selekcij zelo zahtevni.

U13 slika3

Arne Tabor 69 je v tekmo vstopil kot favorit, saj ne le da ni oddal še niti to?ke, pa? pa je v Moravško dolino prišel z gol razliko 43:2 v osmih tekmah. A to ni prestrašilo doma?ih fantov, ki so se pogumno spustili v boj s svojimi vrstniki. Da je kakovost na strani ljubljanske ekipe, se je na žalost pokazalo prezgodaj, ko sta v 3. in 6. minuti mrežo doma?ih zatresla Tomas Puc in Lan Šmuc. Ista igralca sta v enakem zaporedju zadela še v 20. in 28. minuti, da pa napadi naših le ne bi bili povsem zaman, je v 29. minuti poskrbel Erik Gregori? s svojim ?etrtim zadetkom v sezoni, kolikor jih ima tudi Aleksej Tandler, ki se je tokrat izkazal v vlogi podajalca.

U13 slika6

V drugem pol?asu so se Morav?ani pokazali v izvrstni lu?i in v prvi polovici nadaljevanja celo terensko nadigrali goste. Kar nekaj priložnosti so imeli za znižanje izida, tudi neposredno iz o?i v o?i z vratarjem nasprotne ekipe.

U13 slika9

A kot se v nogometu pogosto zgodi, ?e ne daš gola, ga obi?ajno dobiš. Tako je mrežo doma?ih zatresel Jan Nikoli?. Po tem zadetku je doma?im fantom nekoliko padla morala, tako je isti igralec dosegel še dva gola. Kljub vztrajnim prizadevanjem našega vratarja po ?im znosnejšem porazu je "osmico" v njegovo mrežo prilepil Lan Šmuc, ki je tako podobno kot Nikoli? dosegel tri gole.

U13 slika2

To je bila kljub vsemu najlažja tekma letos, ker je Arne Tabor 69 tako mo?an v prvenstvu, da so lahko igrali popolnoma neobremenjeno. V nedeljo (10.11.) odhajajo v goste k Zagorju, ki zaseda zadnje mesto v ligi, nato pa bo v Morav?ah 16.11. gostovala še ena mo?na zasedba, Ko?evje je namre? trenutno tretji. S tema tekmama bo tudi padel zastor nad prvo polovico letošnje sezone.