mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 12

Mrk na Dolenjskem PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
Ponedeljek, 11 November 2019 13:46

Predzadnje gostovanje ?lanske ekipe v tej jeseni je bilo zaznamovano s številnimi zamujenimi priložnostmi ter tudi s prekinitvijo zaradi izpada elektrike. Ivan?na Gorica, ki je predtem premagala le "odsluženo" Jezero Medvode, je bila boljša zaradi boljše u?inkovitosti, kon?ni izid je bil 3:1. S tem so sicer Morav?ani ostali na devetem mestu, a se jim po?asi oddaljujejo tekmeci v ospredju. Zadnji jesenski nastop sledi v Trbovljah na umetni travi 17. novembra.

soccerdark

Slika je simboli?na.

Po krajšem oddihu so nogometaši ?lanske ekipe odigrali tekmo 11. kroga letošnje Regionalne Lige. V Ivan?ni Gorici jih je pod reflektorji pri?akala doma?a zasedba, ki je pred tem sre?anjem zbrala pi?le štiri to?ke. A v nogometu velikokrat poudarjamo, da se ti vsakršno podcenjevanje, predvsem pa neu?inkovitost, lahko še kako maš?uje. Žal to ni bila sreda, ki bi se vtisnila v lep spomin. Doma?i so povedli že v 3. minuti, ko je zadel Jan Smrekar.

Potem je nekje v 28. minuti sledila krajša prekinitev, saj je zaradi napake na daljnovodu celotna Dolenjska ostala brez elektrike, ni? druga?e ni bilo na stadionu v Ivan?ni Gorici. Po ponovnem za?etku je gol Roka Prestorja v 41. minuti vlil upanje na boljše nadaljevanje. A kot se je kasneje izkazalo, je bilo to edino veselje na moravški strani v tem ve?eru. Zato pa so doma?i zadeli še dvakrat. V 64. minuti je bil uspešen Robert Medved, nato pa v 88. minuti še Žiga Kotar. Pohvaliti je potrebno še 50 - letnega vratarja doma?e ekipe, to vlogo je prevzel nih?e drug kot predsednik kluba Rafael Koren, in se v tej vlogi kljub ne ve? najmlajšim letom ve? kot izkazal.

Za moravško ekipo so igrali: T.Vidergar; Šlibar, J.Vesel (od 84. Miha Klop?i?), Zupanc, B.Urbanija, Mate?ko, Prestor (od 84. Peceli), Vrankar, Capuder, Peterka, Pa?nik (od 55. A. Vidergar)

?lani sicer po mestih niso izgubili ni?esar, a se ostale ekipe oddaljujejo. Letos se ves ?as gibljejo med 6. in 11. mestom, trenutno so deveti. Zadnji tekmec v jesenskem delu bo Trboveljski Rudar, tekma na njihovem mestnem stadionu bo na sporedu v nedeljo 17. novembra s pri?etkom ob 13.30.