Petek, 06 Dec 2019

LESTVICA (13/26)

7 Luka Klančišar (Zagorje)

mod_vvisit_counterTa teden2011

Mlajši dečki in mladinci poraženi z gostovanj PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 11 November 2019 15:34

Mladinci so končali rezultatsko precej neuspešen jesenski del. V Kočevju jih je domača ekipa porazila s 6:1. So pa bili mlajši dečki zelo blizu uspehu v Zagorju ob Savi, a na koncu prav tako ostali praznih rok na srečanju, na katerem so gledalci videli kar sedem zadetkov (4:3). Selekcijo U 13 čaka še domača tekma v soboto proti Kočevju.

U13 zagorje 101119

Mlajši dečki blizu uspeha v Zagorju ob Savi.

Kočevje je predstavljalo zadnjo jesensko postajo mladinske zasedbe. 14 - članska ekipa se je podala na gostovanje k eni boljših ekip v ligi, zato pričakovanja niso bila tako visoka, kljub vsemu pa si verjetno nihče ni želel skleniti prve polovice sezone s pol ducata prejetih golov. Za domačine so zadeli dvakrat Žiga Cebin, po enkrat pa Pavlovič, Rajšel, Behin in Hočevar. Edini, ki se je tokrat na naši stranivpisal med strelce, je bil v 17. minuti za 1:2 Lovro Levačič.

received 5478504224553121

Zadnjo jesensko tekmo so odigrali: David Bibič; Mark Jemec, Tilen Avbelj, Lovro Levačič, Klemen Per, Anže Novak, Patrik Lešnjak, Nejc Malik, Gašper Rotar, Mark Ravnikar, Matic Peterka

Klop: Miha Lešnjak, Nejc Peterka, Endi Hrnčič

received 4294443211000711

Mladinci so tako v nasprotju z njihovimi izjemnimi spomladanskimi nastopi nastopili nekoliko pod pričakovanji. Na devetih tekmah so premagali le Vir v gosteh, ker pa so Virjani našli točke drugje, se mladinci nahajajo na zadnjem mestu v ligi. A kar nekaj mest se lahko povzpnejo, če bodo pridobili spet tiste spomladanske občutke, ko ekipa številčno gledano ni bila nič močnejša kot trenutno. Glavna naloga bo popraviti učinkovitost v napadu, saj so jeseni zadeli le osemkrat. Klemen Per je dosegel tri gole, Nejc Malik dva, Gašper Rotar, Patrik Lešnjak in Lovro Levačič pa po enega.

received 7805777757231341

Zdaj pa v Zagorje ob Savi, kjer so dokaj uspešno nastopili člani selekcije U 13. Srečanje dveh enakovrednih ekip je bolje začela domača, ki je povedla že v četrti minuti po strelu Tina Železnika. V 27. minuti je za izenačenje na 1:1 poskrbel Nejc Trdin, kar je bil tudi izid prvega polčasa. V drugem polčasu se je zgodba ponovila, že v prvem napadu nadaljevanja je za domače zadel Bor Detič, a se na srečo naši niso predali in že tri minute kasneje je izenačil Aleksej Tandler. V 43. minuti so po golu Gala Poglajna domači povedli še tretjič, a po že znani recepturi so tudi tokrat Moravčani izenačili, v 45. minuti je bil drugič uspešen Tandler. Spremljali smo resnično odprt boj, poln priložnosti na obeh straneh, a ko so domačini še četrtič povedli, je bilo prepozno za naše, saj je prav v zadnji minuti zadel Teo Šalamon in poskrbel za sploh prvo zmago Zagorjanov v letošnji sezoni.

Našim ostaja v tolažbo, da so ohranili deseto mesto v prvenstvu pred zadnjo jesensko preizkušnjo, ko jih v soboto ob 10. uri čaka domače srečanje s Kočevjem, ki je letos doživel le en poraz. Vabljeni na ogled zadnjih dveh predstav naših selekcij v jesenskem delu, ob 10h torej mlajši dečki in zatem (ob 12h) še starejši dečki.

Zadnjič posodobil Torek, 12 November 2019 12:43