Ponedeljek, 21 Jun 2021

15 IVAN?NA GORICA 3
* tekma manj

5 Žiga Ko?evar (Kolpa)
5 Vladan Petrovi? (Arne Tabor 69)

Enes Karajbi? (Trebnje)

Maj Sajovic (Rudar T.)

Tadej Ferk (Slovan)

Tadej Grmek (Slovan)

Ervin Agovi? (Kamnik)

Aleš Kirin (Kolpa)

1 Nejc Mate?ko (Termit M.)
1 Tomaž ?ebulj (Termit M.)

PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
Ponedeljek, 11 November 2019 15:34

Mladinci so kon?ali rezultatsko precej neuspešen jesenski del. V Ko?evju jih je doma?a ekipa porazila s 6:1. So pa bili mlajši de?ki zelo blizu uspehu v Zagorju ob Savi, a na koncu prav tako ostali praznih rok na sre?anju, na katerem so gledalci videli kar sedem zadetkov (4:3). Selekcijo U 13 ?aka še doma?a tekma v soboto proti Ko?evju.

U13 zagorje 101119

Mlajši de?ki blizu uspeha v Zagorju ob Savi.

Ko?evje je predstavljalo zadnjo jesensko postajo mladinske zasedbe. 14 - ?lanska ekipa se je podala na gostovanje k eni boljših ekip v ligi, zato pri?akovanja niso bila tako visoka, kljub vsemu pa si verjetno nih?e ni želel skleniti prve polovice sezone s pol ducata prejetih golov. Za doma?ine so zadeli dvakrat Žiga Cebin, po enkrat pa Pavlovi?, Rajšel, Behin in Ho?evar. Edini, ki se je tokrat na naši stranivpisal med strelce, je bil v 17. minuti za 1:2 Lovro Leva?i?.

received 5478504224553121

Zadnjo jesensko tekmo so odigrali: David Bibi?; Mark Jemec, Tilen Avbelj, Lovro Leva?i?, Klemen Per, Anže Novak, Patrik Lešnjak, Nejc Malik, Gašper Rotar, Mark Ravnikar, Matic Peterka

Klop: Miha Lešnjak, Nejc Peterka, Endi Hrn?i?

received 4294443211000711

Mladinci so tako v nasprotju z njihovimi izjemnimi spomladanskimi nastopi nastopili nekoliko pod pri?akovanji. Na devetih tekmah so premagali le Vir v gosteh, ker pa so Virjani našli to?ke drugje, se mladinci nahajajo na zadnjem mestu v ligi. A kar nekaj mest se lahko povzpnejo, ?e bodo pridobili spet tiste spomladanske ob?utke, ko ekipa števil?no gledano ni bila ni? mo?nejša kot trenutno. Glavna naloga bo popraviti u?inkovitost v napadu, saj so jeseni zadeli le osemkrat. Klemen Per je dosegel tri gole, Nejc Malik dva, Gašper Rotar, Patrik Lešnjak in Lovro Leva?i? pa po enega.

received 7805777757231341

Zdaj pa v Zagorje ob Savi, kjer so dokaj uspešno nastopili ?lani selekcije U 13. Sre?anje dveh enakovrednih ekip je bolje za?ela doma?a, ki je povedla že v ?etrti minuti po strelu Tina Železnika. V 27. minuti je za izena?enje na 1:1 poskrbel Nejc Trdin, kar je bil tudi izid prvega pol?asa. V drugem pol?asu se je zgodba ponovila, že v prvem napadu nadaljevanja je za doma?e zadel Bor Deti?, a se na sre?o naši niso predali in že tri minute kasneje je izena?il Aleksej Tandler. V 43. minuti so po golu Gala Poglajna doma?i povedli še tretji?, a po že znani recepturi so tudi tokrat Morav?ani izena?ili, v 45. minuti je bil drugi? uspešen Tandler. Spremljali smo resni?no odprt boj, poln priložnosti na obeh straneh, a ko so doma?ini še ?etrti? povedli, je bilo prepozno za naše, saj je prav v zadnji minuti zadel Teo Šalamon in poskrbel za sploh prvo zmago Zagorjanov v letošnji sezoni.

Našim ostaja v tolažbo, da so ohranili deseto mesto v prvenstvu pred zadnjo jesensko preizkušnjo, ko jih v soboto ob 10. uri ?aka doma?e sre?anje s Ko?evjem, ki je letos doživel le en poraz. Vabljeni na ogled zadnjih dveh predstav naših selekcij v jesenskem delu, ob 10h torej mlajši de?ki in zatem (ob 12h) še starejši de?ki.

ZadnjiÄŤ posodobil Torek, 12 November 2019 12:43