Petek, 25 Sep 2020
 
 

LESTVICA (3/22)

1 RUDAR TRBOVLJE
9
2 SVOBODA KISOVEC 9
3 ARNE TABOR 69 7
4 BELA KRAJINA 7
5 SLOVAN 6
6 TREBNJE 6
7 IHAN 6
8 COCKTA KRESNICE 6
9 KAMNIK 4
10 KOLPA 3
11 KOČEVJE 3
12 INTERBLOCK 3
13 DREN VRHNIKA 1
14 TERMIT MORAVČE 0
15 LABY'S MENGO 28 0
16 IVANČNA GORICA 0

STRELCI 

5 Žiga Kočevar (Kolpa) 
3

Denis Mešanović (Ihan) 

2

9 igralcev

1 39 igralcev

 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes18
mod_vvisit_counterVceraj359
mod_vvisit_counterTa teden1503
mod_vvisit_counterSkupaj1122100

Trenutno online 4

SPONZORJI

Veterani tudi po dolgem premoru neporaženi PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Ponedeljek, 31 Avgust 2020 14:24

Po mnogo predolgem premoru so s tekmovanji nadaljevali tudi veterani, ki še 18. tekmo zapored niso okusili grenkobe poraza. V zelo trdi in izenačeni tekmi so se na Viru pri Domžalah srečali brez zadetkov, čeprav sta imeli obe ekipi vsaj po eno »smrtno« priložnost. Naslednjo tekmo bodo ta petek odigrali doma proti Dobu, začne se ob 17.30.

V petek bodo veterani že 525. dan neporaženi, kajti zadnji jih je premagal konec marca lani prav Dob, in to na tekmi v Moravčah.

veterani5

 

 

Vir je bil že v lanski sezoni zelo neugoden nasprotnik, še posebej na domačem terenu, kjer bi se ekipi sicer morali srečati v spomladanskem delu, a zaradi znanih razlogov do tekme ni prišlo. Kljub temu, da je naša ekipa prišla dokaj oslabljena, z le nekaj menjavami, so se dobro postavili po robu Virjanom, ki igrajo zelo čvrsto, na trenutke že precej na meji prekrška. Že v prvi minuti srečanja je bilo prisotno nekaj pomanjkanja zbranosti, a na srečo strel Vira ni bil najbolj natančen. V peti minuti smo videli verjetno najlepšo priložnost naše ekipe za zadetek, potem ko je Ceki, kot ljubkovalno kličejo Matjaža Cerarja, pri prostem strelu lepo zaposlil na drugi vratnici Kerča.

veterani8

Kot sem že omenil, je bila tekma zelo čvrsta, a kljub vsemu je minila v športnem duhu, je pa šele drugi polčas prinesel tudi nekaj več umirjene in kombinatorne igre naših igralcev, medtem ko so na drugi strani Virjanom proti koncu malo pošle moči in so iskali priložnost predvsem v protinapadih. V enem izmed zadnjih napadov se je žoga nerodno izmaknila vratarju Bizilju, a na srečo s popolne bližine tega domači niso kaznovali.

veterani3

Končna ugotovitev je, da je delitev točk še najbolj pravična, posebej po tako dolgem premoru pa se je ekipama poznala manjša neuigranost, ki jo bosta zagotovo odpravili v naslednjih tednih. V petek prihaja v Moravče zadnje moštvo, ki je odneslo tri točke iz našega igrišča, upajmo da bo tokrat prav obratno in da se nadaljuje izjemen niz, ki krasi to ekipo že vse od začetka lanske pomladi.

 

veterani1

 

veterani2

 

veterani4

 

veterani6

 

veterani7

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 31 Avgust 2020 15:42
 
 

S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke sprejemam piškotke Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information