mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1135185

Trenutno online 6

Mladinci pri Olimpiji, dekleta spet v Radomljah PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 05 Oktober 2020 18:22

Mladinska ekipa je odigrala tekmo 5. kroga druge lige in drago prodala svojo kožo za Bežigradom. Kar nekaj časa je dišalo po lepem presenečenju, na koncu pa je prevladala daljša klop domačih, ki so med tekmo zamenjali več kot pol ekipe. Dekleta so zaradi razmočenega igrišča v Moravčah ponovno nastopila na umetni travi v Radomljah in tesno izgubila proti domači ekipi.

mladinci2

Mladinci so zelo odločno krenili tudi tokrat, ne glede na številčno daljšo klop njihovih nasprotnikov. Ljubljančani so imeli že na začetku kar nekaj lepih priložnosti, ki so bile zrele za zadetek, a je ostalo pri začetnem rezultatu. Potem pa je sledila 26. minuta, v kateri so naši po odličnem preigravanju Marka Jemca povedli. Rezultat se do konca polčasa ni spremenil, tako da je moral domači trener Peternelj poseči po številnih menjavah, ki si jih brez težav lahko privošči. Samo med polčasoma je opravil kar štiri menjave, eno že prej, dve pa še kasneje, torej skupno je zamenjal kar 7 igralcev, medtem ko so pri nas bile izpeljane tri menjave, tudi eno dekle (Ema Bizilj) je trener poslal v igro, zanašal pa se je tudi na člana letos zelo uspešne ekipe starejših dečkov. Vse našteto je privedlo do spremembe na igrišču, že v 10. minuti nadaljevanja so domači izenačili, v 61. minuti so prvič povedli, po dveh zadetkih Dimiča do 71. minute pa je bilo vse odločeno, končalo se je s 4:1.

mladinci1

Kljub vsemu si ekipa zasluži čestitke za borbenost, o tem, s kakšnim nasprotnikom so imeli opravka, potrjuje tudi podatek, da Olimpija vodi na lestvici z 10 točkami. Moravčani so s 4 točkami na 9. mestu, toda le eno zmago so oddaljeni od četrtouvrščenega Kamnika. V soboto se lahko še dvignejo, ko k nam prihaja Dren Vrhnika, ki ima na 6. mestu le točko več. Srečanje se bo začelo že ob 12.30.

mladinci4

Na kratko še o dekletih. V nedeljo so zopet obiskala nogometni center v Radomljah, kjer so se na igrišču z umetno travo pomerila proti domači zasedbi, saj vremenski pogoji niso omogočali srečanja v Moravčah. Letošnje tekme bodo očitno bolj prijateljske narave, čeprav je bilo tudi tu čutiti veliko tekmovalnega naboja. Na koncu je tesno zmago slavila domača ekipa Radomelj, bilo je 4:3, za moravško ekipo je dva gola dosegla Lucija Rožič, en zadetek pa je prispevala Lucija Bizilj.