Petek, 27 Jan 2023

14 IHAN 6*
15 TERMIT MORAVČE 1*

* - tekma manj

11 Maj Sajovic (Rudar Trbovlje)
9 Denis Dedić (Bela krajina)
 8  Žiga Majcen (Kočevje)
8 Elmas Grošić (Kočevje)
7 Kristjan Kovačevič (Kamnik)
7 Aljaž Pavlin (Trebnje)
6 Ordanche Petrushevski (Kresnice)
5 6 nogometašev
4 8 nogometašev
3 18 nogometašev
2 28 nogometašev
3 Mark Jemec (Termit M.)
2 Gaj Krnc (Termit M.)
1 Boštjan Vovk (Termit M.)
1 Jure Vesel (Termit M.)
1 Miha Lešnjak (Termit M.)

tevec obiskov

mod_vvisit_counterTa teden2090

ČLANI DO DRUGE ZMAGE, U 15 DO TRETJE PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 11 Oktober 2021 12:39

Veteranski uspeh na petkov večer v Domžalah sta naslednja dva dneva na domačem igrišču potrdili še selekciji članov ter starejših dečkov. Prvi so z 1:0 šele drugič doslej premagali ekipo Kočevja in ostajajo v igri za preboj v zgornjo polovico lige, drugi pa so v nedeljo s 6:0 porazili Zagorje in tako delno maščevali nezaslužen poraz mladincev teden dni prej. Člani gredo v soboto v Kisovec, ekipa U 15 pa v Ljubljano k Svobodi.

Kočevje je v zadnjih sezonah kar nekajkrat sodelovalo v 3. SNL, tudi zgodovinsko gledano pa »kočevski medvedi« naši ekipi ne ustrezajo najbolj, saj so moravški člani slavili le enkrat v zadnjih 15 letih, še to se je zgodilo v peti ligi. Tokrat so v precej hladnem sobotnem popoldnevu naši nogometaši pristopili tako bojevito, kot se spodobi za domačina. Za lažje nadaljevanje je poskrbel Rok Prestor, ki je v 17. minuti dosegel, kot se je kasneje izkazalo, edini zadetek na srečanju.

S tem so Moravčani vknjižili drugo zmago v letošnji sezoni. Čeprav so s 7 osvojenimi točkami še vedno na 13. mestu, pa jih le dve točki ločita od najboljše osmerice. V 8. krogu bodo v soboto 16.10. gostovali v Kisovcu, kjer so v zadnjih letih odigrali kar nekaj všečnih tekem, še vedno so lepi spomini na zadnjo tekmo, ko so utišali vedno živahno domačo publiko.

Zaigrali so: Tomaž Vidergar; Gaj Krnc, Jure Vesel (od 88. Patrik Lešnjak), Rok Vrankar, Lovro Pogačar Capuder (od 76. Andraž Klopčič), Ambrož Vidergar, Rok Prestor, Nejc Matečko, Mark Jemec (od 70. Dušan Škorič), Luka Bulić, Anže Novak      Na klopi še: Tadej Bibič; Rok Žučko

Nedeljsko dopoldne je prineslo še nastop ekipe starejših dečkov, ki drugo sezono nastopajo v prvoligaški konkurenci. V tekmi 7. kroga so povsem nadigrali moštvo Zagorja, srečanje se je končalo s teniških 6:0. V 12. minuti je mrežo gostov načel Erik Gregorič, pet minut zatem je prvič zadel Jaka Grilj in vajo ponovil še v 22. minuti. Še v prvem polčasu je svoj drugi zadetek dosegel tudi Gregorič, v drugi polovici srečanja pa sta visoko zmago domačih potrdila Voranc Šalika Mlinarič in Aleksej Tandler. Poleg vseh naštetih strelcev so se pod tretjo letošnjo zmago podpisali še: Žan Peterka; Nejc Ravnikar, Matic Prosenc, Mitja Lončar, Nejc Trdin, Minela Kuljančić, Lucija Bizilj, Anže Burica, Avguštin Flores Zemljič

Z novo zmago se je ekipa pod vodstom Roka Žučka povzpela celo na visoko 5. mesto, na vrhu ostaja pričakovani kvartet (Radomlje, Vrhnika, Interblock, Arne Tabor 69), tem ekipam, ki premorejo precej širši »bazen« igralcev pa so se Moravčani že močno približali. Naslednjo tekmo bodo odigrali v soboto ob 10. uri pri šestouvrščeni Svobodi v Ljubljani. Svoboda je res mesto nižje na lestvici in zaostaja tri točke, a so odigrali dve tekmi manj.

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 11 Oktober 2021 13:37

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..