Petek, 12 Avg 2022

18 Maj Sajovic (Rudar Trbovlje)
15 Denis Dedić (Bela krajina)
14 Žiga Majcen (Kočevje)
13 Matija Kosmač (Zagorje)
12 Anes Rekanović (Rudar Trbovlje)
12 Žan Poglajen (Dren Vrhnika)
11 Maj Hočevar (Kočevje)
11 Davor Bokalič (Dren Vrhnika)
11 Siniša Marinović (Arne Tabor 69)
11 Matevž Mavrič (Kamnik)
11 Žiga Kogovšek (Interblock)
9 Blaž Novak (Svoboda Kisovec)
8 3 nogometaši
7 6 nogometašev
6 4 nogometaši
6 Lovro Pogačar Capuder (Termit M.)
3 Anže Novak (Termit M.)
3 Boštjan Vovk (Termit M.)
2 Nejc Matećko (Termit M.)
2 Jan Gorzeti (Termit M.)
2 Gaj Krnc (Termit M.)
2 Mark Jemec (Termit M.)
2 Žan Gorzeti (Termit M.)
1 Ambrož Vidergar (Termit M.)
1 Tijam Kladnik Termit M.)
1 Erik Urbanija (Termit M.)

tevec obiskov

Neuspeh članov, tudi U 15 brez točk PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 08 November 2021 10:20

Zadnjo člansko tekmo v jesenskem delu so v Moravčah dobili gostje iz Ihana. Ti so bili boljši predvsem v prvem polčasu, v katerem smo videli kar štiri zadetke. V drugem polčasu je domača zasedba še znižala, a ostalo je pri minimalnem porazu. Člani končujejo prvo polovico sezone na 13. mestu in imajo le še nekaj teoretičnih možnosti za preboj višje. Ekipa starejših dečkov (U 15) je izgubila v Beli krajini in zaseda 8. mesto, v soboto bi morali igrati še domačo tekmo proti ekipi Jevnica / Dol, a so gostje odpovedali.

V 11. krogu Regionalne Ljubljanske Lige sta se srečali ekipi Termita in Ihana. Srečanje se je v precej hladnem vremenu, a zopet z zelo dobrim obiskom, začelo ugodno za domače, saj se je že v 10. minuti Prestor znašel v odličnem položaju, a se je stresla vratnica. Takoj zatem so imeli prvo priložnost z razdalje tudi gostje. In potem se je igra razživela, a žal ne po naših željah. V 13. minuti je z natančnim strelom s približno 20 metrov Ihančane v vodstvo popeljal Žan Luka Pohlin.

Na srečo ni bilo potrebno dolgo čakati na odgovor Moravčanov, saj je po strelu Matečka iz prostega strela do odbite žoge prišel Anže Novak in dosegel svoj prvi ligaški zadetek. Komaj se je vzpostavilo ravnovesje, že so po napaki v naši obrambi gostje udarili drugič, tokrat je v 21. minuti zadel Jakob Kotar. Da bi bilo vse še huje, so preko Francija Kocijana v 34. minuti Ihančani dosegli še tretji zadetek in tako so odšli na odmor s precejšnjo prednostjo.

Kot smo že vajeni, so se domači prebudili v drugem delu srečanja. V 69. minuti srečanja je za znižanje na 2:3 poskrbel Lovro Pogačar Capuder. Dve minuti kasneje so gostje z Ihana zaradi drugega rumenega kartona ostali brez enega igralca, a žal so bili moravški napadi brez učinka. V izdihljajih srečanja so celo poslali vse može v kazenski prostor, tudi vratarja Vidergarja, a žal zaman.

Članska ekipa je izgubila drugič na domačem igrišču, skupno pa končujejo jesenski del na 13. mestu s 3 zmagami, 2 remijema in 6 porazi. Rudar iz Trbovelj (25) ter Dren Vrhnika (21) sta si že zagotovila nastop v ligi za prvaka, ostale ekipe se bodo zanjo še borile na prvih štirih spomladanskih tekmah. Z 11 točkami ekipa Termita zaostaja pet točk za najboljšo osmerico, spomladi potrebujejo vsaj tri zmage, gostovali bodo v Kresnicah ter Trbovljah, doma pa igrali s Trebnjem in Kamnikom.

Za domače so zaigrali: Tomaž Vidergar; Gaj Krnc, Jure Vesel, Rok Vrankar, Ambrož Vidergar, Rok Prestor, Nejc Matečko, Anže Novak, Kristjan Urbanija (od 46. Mirko Buzov), Erik Urbanija (od 46. Lovro Pogačar Capuder), Tomaž Čebulj (od 79. Miha Lešnjak)   Na klopi še: Tadej Bibič; Patrik Lešnjak, Miha Klopčič

Ekipa starejših dečkov je obiskala Črnomelj. Tam jih je domača Bela krajina premagala na srečanju 10. kroga v dvoboju "sosedov" na lestvici s 3:1. Za goste je edini gol v drugem polčasu dosegel Voranc Šalika Mlinarič. Moravška ekipa zaseda 8. mesto z 9 točkami, s tem pa so zaključili jesenski del, saj je ekipa Jevnica / Dol odpovedala sobotno tekmo v Moravčah.

Zadnjič posodobil Sobota, 13 November 2021 13:54

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..